(2012) Głosowanie na userów! - WYNIKI!

Awatar użytkownika
Luna
Podziękował: 75 razy
Podziękowano: 53 razy

Re: Głosowanie na userów!

Postautor: Luna » 16 marca 2012, 02:42

Uwaga, uwagaaaaaa!!! Podaję wyniki głosowania!

1. Największy Anneko-holik.

W tej kategorii kolejny rok należy do Vinlett! Wykosiła całą konkurencję w pień :D.

2. Najpozytywniejszy user.

W tym przypadku również nie będziecie zaskoczeni - zaszczytny tytuł najpozytywniejszego usera zachowuje Sushi! :D

3. Autor najciekawszych postów.

W tym roku, podobnie jak w zeszłym, niemal każdy głosował na kogo innego. Wasze niezdecydowanie i tym razem jest dowodem na to, że się dobrze dobraliśmy, bo lubimy siebie czytać :D. Ostatecznie tytuł zdobyła Luna! To sem ja! Pięknie dziękuję :D.

4. Najbardziej pomocny user.

Nie wiem, czy wynik głosowania jest miarodajny, ponieważ ja tylko wykonuję swoje obowiązki (a może to dlatego, że ja przyjmowałam zgłoszenia :lol:), ale za najbardziej pomocnego usera uważacie Lunę! Czyli mnie... się wzruszyłam :D.

5. User z największym poczuciem humoru.

W przypadku tego tytułu nie będzie większego zdziwienia. User z największym poczuciem humoru, to oczywiście Domin! Myślę, że nawet sam zainteresowany nie będzie zaskoczony, ponieważ w pierwszej kolejności głosował tak samo, jak Wy, ale skromność kazała mu wytypować kogoś innego :lol:.

Podobnie jak w przypadku poprzedniego głosowania, osoby, które wskazywaliście najczęściej otrzymują tytuł Usera Roku, a w nagrodę rangę specjalną przydzieloną na okres jednego roku BLDowskiego :D. Są nimi:

Luna :oops:

oraz

Vinlett!

Wszystkim serdecznie dziękuję za udział w głosowaniu, a zwycięzcom gratuluję!

Szczegóły głosowania:

1. Największy Anneko-holik:

Vinlett (7)
Luna (3)
Natta (1)
DarkMoonlight (1)

2. Najpozytywniejszy user:

Sushi (4)
DarkMoonlight (2)
Domin (2)
ecia (2)
Vinlett (1)

3. Autor najciekawszych postów:

Luna (3)
Bastet (2)
TypOnNegatywny (1)
ecia (1)
Ivanhoe (1)
Viento (1)
Domin (1)
wisdom_tooth (1)

4. Najbardziej pomocny user:

Luna (6)
Vinlett (2)
wisdom_tooth (2)
Natta (1)

5. User z największym poczuciem humoru:

Domin (5)
Luna (3)
Sushi (2)
wisdom_tooth (1)

A teraz poczułam się jak na jakiejś gali nagród, ponieważ w chwili, kiedy stawiałam ostatni znak w moich słuchawkach rozbrzmiała dość spektakularna końcówka walca z "Jeziora łabędziego" :lol:.
Awatar użytkownika
Sushi
Podziękował: 3 razy
Podziękowano: 7 razy

Re: Głosowanie na userów! - WYNIKI!

Postautor: Sushi » 16 marca 2012, 07:15

Och ach ech. Ten tytuł (znowu dzizas :shock: ) pokazuje, że jesteście tak fajni, że moja nienawiść do ludzi ucieka w dal i zostaję z tytułem najpozytywniejszego usera :mrgreen: Bardzo dziękuję za ten zaszczyt, który kopnął mnie był. Jednocześnie gratuluję innym wygranym- Vin, Luna, Domin- ytam dam ytam dam! Gratulejszyn! :mrgreen: :mrgreen:
"Monsters are real, and ghosts are real too. They live inside us, and sometimes, they win."
Awatar użytkownika
ecia
Podziękował: 17 razy
Podziękowano: 13 razy

Postautor: ecia » 16 marca 2012, 08:09

Hah, właśnie z pierwszą kategorią miałam największy problem, ale ostatecznie weszłam do tematów o Anneke i to Vinlett najczęściej dodawała jakieś nowe zdjęcia czy informacje i w sumie nie rozminęłam się z większością :)

Gratuluję wygranym i dziękuję za te 3głosy które dostałam, zaskoczyły mnie, ale oczywiście bardzo na plus ;D 3kategoria pokazuje nasze zróżnicowanie i to jest fajne-prawie dla każdego usera coś innego jest ciekawe...ale w sumie, to dziwię się osobie, która na mnie zagłosowała w tej kategorii :P
Powiedzieć wszystko?
Nie to niemożliwe.
Zawsze zostaje to co najważniejsze
i co się nie da okpić powiedzeniem.
Awatar użytkownika
wisdom_tooth
Podziękował: 1 raz

Postautor: wisdom_tooth » 16 marca 2012, 08:37

Gratuluję wszystkim zwycięzcom, zwłaszcza, że moje oceny w większości pokrywają się z ostatecznym wynikami. :D Utrzymajcie również w przyszłym roku tej poziom! :)

Dziękuję za głosy oddane na mnie. Wzruszyły mnie. :oops: I zdopingowały do większej pracy na forum.
Mieszkam w pałacu Możliwości -
Piękniejszy to dom od Prozy -
O wiele więcej Okien -
Drzwi można szerzej otworzyć - E. Dickinson
Awatar użytkownika
DarkMoonlight
Podziękował: 2 razy
Podziękowano: 19 razy

Postautor: DarkMoonlight » 16 marca 2012, 11:25

Faktycznie jak na rozdaniu Oscarów albo Grammy. Byłem nominowany w dwóch kategoriach a nawet o tym nie wiedziałem. Gratuluję wszystkim zwycięzcom, szczególnie Vinlett, która broni tytułu sprzed roku i Sushi również. No i Domin nie dziwi nikogo - jego teksty często powalają. Choć z drugiej strony mówi o śmierci i takich tam dooomowych rzeczach, no ale nie przeszkadza to w tym, by miał poczucie humoru. Gratuluję wszystkim!!! I dziękuję rodzinie za nominację.
Wszystko jest gównem prócz moczu./wisdom/
Awatar użytkownika
ecia

Postautor: ecia » 16 marca 2012, 14:51

DarkMoonlight pisze:Domin nie dziwi nikogo - jego teksty często powalają. Choć z drugiej strony mówi o śmierci i takich tam dooomowych rzeczach
Su też często mówi o morderstwach i wcale nie uważam, żeby to przeszkadzało jej w byciu najpozytywniejszym userem ;D
Powiedzieć wszystko?
Nie to niemożliwe.
Zawsze zostaje to co najważniejsze
i co się nie da okpić powiedzeniem.
Awatar użytkownika
Vinlett
Podziękował: 56 razy
Podziękowano: 78 razy

Postautor: Vinlett » 16 marca 2012, 19:51

Luna pisze:
1. Największy Anneko-holik.

W tej kategorii kolejny rok należy do Vinlett! Wykosiła całą konkurencję w pień :D.
No way! :o

Luna pisze:
Podobnie jak w przypadku poprzedniego głosowania, osoby, które wskazywaliście najczęściej otrzymują tytuł Usera Roku, a w nagrodę rangę specjalną przydzieloną na okres jednego roku BLDowskiego :D. Są nimi:

Luna :oops:

oraz

Vinlett!
No way! :o [2]

Ale mi frajdę zgotowaliście ;). I to drugi raz z rzędu! :D Wszystkim głosującym na mnie w tej oraz innych kategoriach serdecznie dziękuję. A Sushi, Lunie i Dominowi gratuluję zasłużonej wiktorii :D.

Ach, i moja ranga przetrwała na następny rok! :D Tzn. jej obecność pod nickiem, bo treść jakby już nie ta sama, ale równie fajna co poprzednia 8-).
I am the FBI.
Awatar użytkownika
Domin

Postautor: Domin » 16 marca 2012, 20:57

JA!!?? LOL, aż mi prawie jajka urwało z tej całej afery! No cóż dzięki, w sumie jestem trochę jednak zawiedziony bo liczyłem na zajęcie 1 miejsca w kategorii pierwszej czyli "Największy Anneko-holik" bo sądząc po mojej aktywności w dziale jej poświęconym, normalnym było żeby mi dać to wyróżnienie. Ale widzę, że niesprawiedliwość i tu wsadziła swego niucha oraz zerknęła swym pustym ślepiem w umysły niektórych z Was i zmusiła byście oddali głos na kogoś innego. Tak więc to jej wina i Was nie winię. Nie jesteście winni więc WAM WYBACZAM tę omyłkę. Mam nadzieje że następnym razem, za rok, się ogarniecie i przyznacie ten tytuł mnie!! :D :D :D
Marcin

Postautor: Marcin » 16 marca 2012, 22:21

Cieszę się, że w kolejną rocznicę istnienia Forum znowu odbył się ten konkurs, podobnie jak rok temu, wzbogacony jeszcze o dwie kategorie, ponieważ uważam, że jest ciekawy i interesujący. :) Gratuluję zwycięzcom wszystkich kategorii. :)

Wróć do „Świętownik - archiwum”