Tides from Nebula

Czyli wszystko, co lżejsze od metalu
Awatar użytkownika
DarkMoonlight
Podziękował: 2 razy
Podziękowano: 19 razy

Re: Tides from Nebula

Postautor: DarkMoonlight » 10 marca 2016, 10:22

Mamy pierwszy singiel z nowej płyty:)
Tides From Nebula - We Are The Mirror
Chyba ładne ale ja się nie znam na instrumentalnych kawałkach:)
Wszystko jest gównem prócz moczu./wisdom/
Awatar użytkownika
Luna
Podziękował: 75 razy
Podziękowano: 53 razy

Postautor: Luna » 12 marca 2016, 04:18

Chyba ładne? Darku, ładne się czuje, a nie umi :mrgreen:. Zaufaj swoim emocjom i sobie odpowiedz, czy coś Ci to robi ;).

Bałam się, że panowie popadną w sztampę, ale "We Are the Mirror" mnie pozytywnie zaskoczył. Jednak Tajdsi nadal potrafią coś dźwiękami namalować i zagrać na emocjach. Utwór brzmi świeżo i błyskotliwie jak na ten gatunek. Muszę przesłuchać ostatni album i zweryfikować, czy faktycznie mnie nie rusza, czy po prostu miałam post rockowy przesyt. W pewnym momencie byłam bliska wskoczenia w trampki i zapuszczenia grzywy na oko i chyba się za dużo tego wszystkiego nałykałam... Post rockowy świat jest w pewnym sensie ograniczony i czasem może zabraknąć w nim powietrza ;).
Awatar użytkownika
Luna
Podziękował: 75 razy
Podziękowano: 53 razy

Postautor: Luna » 05 lutego 2018, 20:31

Słucham sobie Safeheaven i wygląda na to, że era post rocka definitywnie w mym sercu przeminęła. To niesamowite, jak gust zmienia się na przestrzeni lat. Ja kiedyś dałabym sobie rękę odrąbać za ten zespół, a teraz w ogóle mnie nie zajmuje. I w dodatku nie ma to związku z obniżeniem lotów, bo ostatni album uważam za bardzo przyzwoity. Chociaż muszę przyznać, że włączyłam teraz Aurę, której nie słuchałam dobre dwa lata lub dłużej i łezka się w oku kręci :) Znam każdy dźwięk tego wydawnictwa i już chyba zawsze będzie perełką bliską memu sercu.

Wróć do „Inne kopaliny niemetalowe”