Fuel Fandango

Czyli wszystko, co lżejsze od metalu
Awatar użytkownika
DarkMoonlight
Podziękował: 2 razy
Podziękowano: 19 razy

Fuel Fandango

Postautor: DarkMoonlight » 03 kwietnia 2018, 22:49

Obrazek
Fuel Fandango to takie moje odkrycie małe. Uwielbiam ich temperament, ich przebojowość i to, że tak umiejętnie wplatają elementy języka hiszpańskiego do swoich piosenek. Wokalistka, która potocznie nazywana jest Nita posiada bardzo ciekawą barwę głosu. Muzyka to mieszanka funku, jazzu, soulu, elektroniki i flamenco.
Do tej pory wydali trzy albumy:
Fuel Fandango, z którego pochodzą takie numery jak:
Always Searching, Shiny Soul czy No Sense.
Pamiętam jak ja katowałem ten krążek. Wszędzie mi towarzyszył. Normalnie wszędzie.
Drugi krążek ukazał się w 2012 roku. Trochę mniej uwagi mu poświęciłem ale to też solidna, interesująca płyta. Jak choćby tytułowy numer Trece Lunas, spokojniejszy Fragile i kawałek, który promowany był w radiowej Trójce i nawet zagościł na chwilę na liście przebojów New Life
Trzeci krążek zatytułowany jest Aurora i jest bardzo energetyczny jak choćby Toda la vida, czy prawdziwy killer energetyczny i prawdziwa bomba koncertowa Salvaje. Patrzcie jak ludzie się bawią, jak wokalistka porywa do zabawy, do tańca.
Dla mnie muzyka tego zespołu to taka odskocznia. Mam do nich słabość i kocham ich energię i przebojowość. Może ktoś z was polubi:)
Wszystko jest gównem prócz moczu./wisdom/

Wróć do „Inne kopaliny niemetalowe”