Emma Ruth Rundle

Czyli wszystko, co lżejsze od metalu
Awatar użytkownika
DarkMoonlight
Podziękował: 2 razy
Podziękowano: 13 razy

Emma Ruth Rundle

Postautor: DarkMoonlight » 17 października 2016, 09:43

Obrazek

Emma Ruth Rundle jest amerykańską artystką, która wydała do tej pory dwa albumy - Some Heavy Ocean oraz wydany w październiku Marked for Death. Poza tym Emma udziela się w trzech innych zespołach - Red Sparowes, Marriages oraz Nocturnes.
Cieszy mnie, że jest teraz czas dla takiej muzyki - damski wokal, gitary, drony, trochę ambientu i fantastyczne teksty.
Zacznę od Red Sparowes - Red Sparowes - As Each End Looms and Subsides, teraz Marriages i ich wspaniały numer Southern Eye
z tych projektów najbardziej podoba mi się oczywiście Marriages.
Jeśli chodzi o solową twórczość to pamiętam jak zmiótł mnie debiutancki album. Ten stłumiony, przygaszony wokal opętał mnie całkowicie. Z każdą chwilą chciałem go więcej i więcej... Katowałem We Are All Ghosts ale każdy numer ma w sobie jakiś smaczek. I potem odłożyłem tę płytę 'na półkę' i zapomniałem. Pewnego dnia zobaczyłem piękną, prostą okładkę.
Obrazek
i przypomniałem sobie o tej artystce. A jak włączyłem 'play' pomyślałem sobie, że to niemożliwe, żeby nagrać jeszcze lepszą płytę a jej się to udało. Z miejsca zakochałem się w numerze - Medusa. Znalazłem się razem z nią w niebie - Heaven. Na koniec polecam tytułowy numer - Marked for death
Wszystko jest gównem prócz moczu./wisdom/

Wróć do „Inne kopaliny niemetalowe”