Beady Belle

Czyli wszystko, co lżejsze od metalu
Awatar użytkownika
DarkMoonlight
Podziękował: 2 razy
Podziękowano: 13 razy

Beady Belle

Postautor: DarkMoonlight » 15 maja 2016, 13:28

Obrazek
Forum troszkę opustoszało, więc ja uzupełnię je akustycznymi, jazzowymi zespołami.
Na pierwszy ogień idzie Beady Belle z Beate S. Lech na wokalu. Wokalistka ta posiada niezwykle ciepłą barwę głosu i śpiewa dosyć nisko. Wszystkie krążki ukazały się pod szyldem Jazzland Recordings - znanej w środowisku jazzowym.
Pierwszy krążek zatytułowany po prostu "Home" to zbiór przyjemnych dla ucha piosenek, gdzie na pierwszy plan wybija się mój ulubiony Game
Drugi krążek to płyta (jedyna[jak na razie]), którą posiadam w swej kolekcji. Z niej uwielbiam, po prostu uwielbiam When my anger starts to cry. Kolejny album Closer jest mi znany najmniej. Nie słuchałem go tak dużo jak poprzednie wydawnictwa.
Ostatni krążek ukazał się w 2013 roku. Wydaje mi się, że jest on najbardziej jazzowy.
Saved
Niedawno na facebooku ukazała się informacja, że zespół pracuje nad kolejnym albumem.
I dostaliśmy dwie piosenki: Bury oraz Incompatible
Polecam wszystkim. Wiem, że tutaj raczej fani rocka, metalu ale może akurat uda się kogoś zaczarować;)
Wszystko jest gównem prócz moczu./wisdom/

Wróć do „Inne kopaliny niemetalowe”