Co cię rozśmieszyło do łez?

Awatar użytkownika
Natta
Podziękował: 31 razy
Podziękowano: 29 razy

Re: Co cię rozśmieszyło do łez?

Postautor: Natta » 11 stycznia 2016, 23:29

Ale durne! W kilka sekund z normalnej babki w jamochłona. Rzeczywiście wspaniała sprawa! :D No i te makijaże Pań, które to prezentują, z brwiami odrysowanymi od szklanki, wspaniale komponują się ze świeżo uzyskanym efektem. Cudo :lol: :lol: :lol:
Awatar użytkownika
Luna
Podziękował: 54 razy
Podziękowano: 36 razy

Postautor: Luna » 12 stycznia 2016, 02:24

Ale to jest straszne, bo ta dziewczyna ma śliczne usta, pełne i idealnie wykrojone. Jej może kazali zrobić prezentację, ale są inne, które tego naprawdę używają i sobie chwalą :lol:. Nieważne, że mają nieproporcjonalnego, kaczego dzioba - ważne, że coś się powiększyło 8-).

Brwi odrysowane od szklanki też są cudowne :mrgreen:.
Awatar użytkownika
Vinlett
Podziękował: 36 razy
Podziękowano: 60 razy

Postautor: Vinlett » 12 stycznia 2016, 17:28

To jest na poważnie produkt do kupienia? :wtf: Jak to pierwszy raz odtworzyłam, to myślałam, że ta dziewczyna jaja sobie robi i po prostu bawi się zakrętką od płynu do płukania :lol:.
Let us go in.
The fog is rising...

Emily Dickinson
Awatar użytkownika
Luna

Postautor: Luna » 12 stycznia 2016, 18:59

Naprawdę. I z tego, co zauważyłam, ten produkt staje się bardzo popularny ;). Ale byli też tacy, którzy się "bawili" i nazywało się to "Kylie Jenner lip challenge". Zaciekawionych odsyłam do youtube'a, chociaż nie polecam - można zwątpić w ludzkość :D.

Janusz tatuażu, wersja hard as fuck:

Obrazek

Panie i Panowie, Anneke van Giersbergen jak żywa :D.
Awatar użytkownika
Sushi
Podziękował: 5 razy
Podziękowano: 7 razy

Postautor: Sushi » 12 stycznia 2016, 22:57

Chyba widziałam już coś takiego w zestawieniu najdziwniejszych wynalazków Japończyków. Zaraz obok męskich rajstop ze spektakularnym miejscem na penisa.
"Monsters are real, and ghosts are real too. They live inside us, and sometimes, they win."
Awatar użytkownika
Luna

Postautor: Luna » 11 marca 2016, 21:58

Vinlett pisze:Nie znam typa :D.

To tylko kolejny internetowy przygłup: KLIK :mrgreen:
Awatar użytkownika
Natta
Podziękował: 31 razy
Podziękowano: 29 razy

Postautor: Natta » 12 marca 2016, 00:26

Może i przygłup, ale ja go bardzo lubię oglądać. Z pozoru prostacki i wulgarny, ale gdy minie pierwsze wrażenie i poświęci się mu trochę uwagi, można dostrzec, że jego humor jest bardzo inteligentny, a on sam przemyca w swoich filmach pozytywne wartości, takie jak szacunek wobec innych, równouprawnienie, wyważone podejście do poprawności politycznej, zdrowy rozsądek czy samodzielne myślenie. Może tylko dzięki takiej formie dzisiejsza młodzież może się czegoś nauczyć. A mnie poza tym po prostu śmieszą jego pomysły i żarty :)
Awatar użytkownika
Luna

Postautor: Luna » 12 marca 2016, 00:38

Ja też go lubię i zgadzam się ze wszystkim, co napisałaś :). Rozwalił mnie ostatnio wożeniem zwłok Podsiadły po mieście :mrgreen:.
Awatar użytkownika
Vinlett
Podziękował: 36 razy
Podziękowano: 60 razy

Postautor: Vinlett » 12 marca 2016, 02:24

To jak już jesteśmy przy naszych ulubionych przygłupach: KLIK :mrgreen:

Od nich niczego się nie nauczycie :D. Za to otrzymacie sporą dawkę humoru, masę przekleństw (po polsku i po angielsku), trochę rzygów oraz rewelacyjnie zmontowane filmiki, po obejrzeniu których możecie uznać, że jestem prymitywna, skoro mnie to śmieszy, ale śmieszy :lol:.
Let us go in.
The fog is rising...

Emily Dickinson
Awatar użytkownika
Luna

Postautor: Luna » 12 marca 2016, 06:08

Przy "hu-ha" zaczęłam kwiczeć :lol:. Oscar za montaż :mrgreen:. Chwała bogom, że Cię śmieszą takie rzeczy, bo inaczej po przejrzeniu moich ulubionych pozostałoby mi się utopić w rzece. Dodaję do subskrypcji :D.

Ja kocham Miecia:

https://m.youtube.com/watch?v=4DcByZjFqVI

Od niego można się czegoś nauczyć, ale w dość nietypowej formie :mrgreen:. Uwielbiam komentarze w stylu: "K*rwa, nie wierzę, że to moja powtórka do matury" :lol:.

Wróć do „Humor i zabawy”