Co cię rozśmieszyło do łez?

Awatar użytkownika
Viento
Podziękował: 29 razy
Podziękowano: 12 razy

Co cię rozśmieszyło do łez?

Postautor: Viento » 02 marca 2009, 08:39

Co was śmieszy tak bardzo, że płaczecie ze śmiechu?

Ja uwielbiam obserwować szczeniaki i dorosłe psy. To jak się bawią, jak uczą się nowych rzeczy (np. odkrywają, że mają ogon) itd jest bardzo zabawne. Gdy chcę sobie poprawić humor oglądam filmiki z psami na youtube, np:

Jestem już duży i groźny i chcę growlować w kapeli black metalowej:

http://www.youtube.com/watch?v=ldOIVIanymY
Awatar użytkownika
Bastet

Re: Co cię rozśmieszyło do łez?

Postautor: Bastet » 02 marca 2009, 18:20

Dooobre XDDD
Mnie ostatnio śmieszy to. Właściwie to mnie śmieszy od zawsze, ale ostatnio szczególnie.
You're always so perceptive about everyone but yourself.
Awatar użytkownika
Sushi
Podziękował: 5 razy
Podziękowano: 7 razy

Postautor: Sushi » 03 marca 2009, 14:03

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Ja przepraszam, ale LAMA mnie zabiła. Bastet, sprawiłaś, że śpiewam chodząc po całym domu XD
Może to nie jest śmieszne, ale mnie zadziwiające. Dostałam to wczoraj, na poprawienie nastroju :shock: http://www.albinoblacksheep.com/flash/mikomiko
"Monsters are real, and ghosts are real too. They live inside us, and sometimes, they win."
Awatar użytkownika
Viento

Postautor: Viento » 05 marca 2009, 19:09

Mnie śmieszy humor z zeszytów szkolnych. Podziwiam inwencję twórczą uczniów, którzy napisali te kartkówki:

tasiemiec uzbrojony

matma :lol:

chemia

Żałuję, że nie dostaje takich kartkówek. Mi kiedyś dziecko na kartkówce ze zwierząt napisało, że zwierzęciem domowym jest elephant (słoń). Powiedziałam, że trzeba mieć duże mieszkanie, żeby trzymać słonia, ale dziecko powiedziało, że może dzieci w Afryce mają więc uznałam i dałam punkt.
Awatar użytkownika
Sushi

Postautor: Sushi » 05 marca 2009, 19:16

hahaha. Rozwaliło mnie to :lol: Uwielbiam takie rzeczy XD Jej, uczyć w przyszłości TAKICH ludzi, musi być rewelacyjnym doświadczeniem, nawet jeśli nic nie potrafią. Na ten przykład za tasiemca dałabym punkt, spokojnie. Cenię sobie inwencję twórczą młodych ludzi :mrgreen:
Niestety teraz nie pamiętam kto mi to opowiadał, ale było raz tak, że znajomego, czy znajomej jakiś wujek, czy ojciec nawet miał pisać sprawdzian czy tam nawet maturę z polskiego i miał temat o ryzyku. Facet podpisał się i na końcu strony napisał "To jest ryzyko" no i zaliczył w efekcie :mrgreen:
"Monsters are real, and ghosts are real too. They live inside us, and sometimes, they win."
Awatar użytkownika
Viento

Postautor: Viento » 05 marca 2009, 19:20

Facet podpisał się i na końcu strony napisał "To jest ryzyko" no i zaliczył w efekcie

Też to słyszałam, obawiam się, że to jakas anegdota, a nie prawdziwa historia.

Wracając do tych kartkówek to zadanie z matmy bym zaliczyła, bo uczeń dobrze odpowiedział. To pytanie było źle sformułowane - powinno być "wylicz X" albo "znajdź wartość x".
Awatar użytkownika
Sushi

Postautor: Sushi » 05 marca 2009, 19:29

Tiamat pisze:
Facet podpisał się i na końcu strony napisał "To jest ryzyko" no i zaliczył w efekcie

Też to słyszałam, obawiam się, że to jakas anegdota, a nie prawdziwa historia.

Wracając do tych kartkówek to zadanie z matmy bym zaliczyła, bo uczeń dobrze odpowiedział. To pytanie było źle sformułowane - powinno być "wylicz X" albo "znajdź wartość x".

Możliwe, ja po prostu mam słabą pamięć do takich rzeczy ;)

No niestety, a nauczyciel, bezczelny nie dal punkta :mrgreen:
Awatar użytkownika
Luna
Podziękował: 50 razy
Podziękowano: 34 razy

Postautor: Luna » 06 marca 2009, 03:26

Ooo... Już prawie o tych lamach zapomniałam xD.

Sushi pisze:Może to nie jest śmieszne, ale mnie zadziwiające. Dostałam to wczoraj, na poprawienie nastroju :shock: http://www.albinoblacksheep.com/flash/mikomiko

Sushi, zanim następnym razem wstawisz na forum coś takiego, zastanów się proszę. Albo ocenzuruj, bo teraz nie zasnę xD. Podobały mi się tylko różowe Japonki na końcu. Bardzo lubię różowe Japonki.

Ostatnio do łez rozśmiesza mnie moja ulubiona bajka:

http://www.youtube.com/watch?v=LhDqCp2pBJM

Nie pytajcie.
Awatar użytkownika
Natta
Podziękował: 30 razy
Podziękowano: 29 razy

Postautor: Natta » 10 marca 2009, 21:42

20 rzeczy, których nie należy mówić kobiecie
{rany, za często słyszę nr 15. trzeba coś z tym zrobić : P }

i

kolejne 20 rzeczy, których nie należy mówić kobiecie.

To razem daje 40. Panowie - uważajcie :twisted:
Awatar użytkownika
Sushi

Postautor: Sushi » 11 marca 2009, 15:32

:lol: dobre xD
Ja nie wiem, z pierwszego słyszę nader często 17,11 i 3 xD O tyle dobrze, że 11 zazwyczaj jest w stronę kolegi Leszka :lol:

Wróć do „Humor i zabawy”