That's amazing!

Piszta, co chceta byle z sensem.
Awatar użytkownika
Luna
Podziękował: 54 razy
Podziękowano: 36 razy

That's amazing!

Postautor: Luna » 18 listopada 2009, 15:24

Jeżeli natkniecie się na coś interesującego, wyjątkowo pięknego, zaskakującego, jakieś filmy, fotografie, dziwne rośliny, coś, co was zachwyciło - wrzucajcie to tutaj ;).

Ode mnie dziewczyna z ukraińskiego "Mam Talent":

http://www.youtube.com/watch?v=CqiPjm0KJ3A

Oglądałam różne rysowania na piasku, ale nigdy nie widziałam czegoś takiego.
Marzyciel

Re: That's amazing!

Postautor: Marzyciel » 18 listopada 2009, 23:09

Bardzo wzruszające. Właśnie na tym polega talent, żeby wzruszyć widzów, wywołać jakieś emocje. Żeby myśleli o tym występie na długo po jego zakończeniu i żeby skłonił ich do przemyśleń. Tak powinien wyglądać mistrzowski talent, a nie jakieś bieganie z kukiełkami po scenie -_-'
Awatar użytkownika
Viento
Podziękował: 29 razy
Podziękowano: 11 razy

Postautor: Viento » 19 listopada 2009, 08:11

Przecudne!

Mnie zachwycają zdjęcia zwierząt i przyrody, które robi Vincent Munier. => http://www.vincentmunier.com/
Są wyjątkowe, oszczędne w wyrazie, pokazują wydawałoby się nieuchwytne rzeczy, Munier zwraca uwagę na detale, np. oczy, futro zwierzęcia. Patrząc na jego zdjęcia nie tylko zachwycam się ich pięknem i mistrzostwem wykonania, ale też wzruszam, bo widać na nich kruchość przyrody wobec wszędobylskiego gatunku ludzkiego.
Awatar użytkownika
Luna

Postautor: Luna » 19 listopada 2009, 21:00

Przejrzałam kilka zdjęć. Rzeczywiście są zachwycające. Munier przedstawia naturę w bardzo ciekawy, niebanalny sposób. Obejrzę resztę, kiedy tylko znajdę dłuższą chwilę.
Awatar użytkownika
Viento

Postautor: Viento » 22 listopada 2009, 14:40

Obejrzyj, naprawdę warto.

Mnie nieodmiennie zadziwiają i zachwycają zwierzęta i ich zachowania. Spokojnie, nie będzie o psach ;) Zobaczcie, jaką przygodę przeżył fotograf przyrody na Arktyce:

Jak mówi sam Nicklen, samica olbrzymiego drapieżnika najwyraźniej uznała go za chorego osobnika, któremu potrzebna jest pomoc. Dlatego najpierw częstowała go żywymi, potem słabymi, martwymi pingwinami, które sama złapała, a gdy jej wysiłki spełzały na niczym usiłowała pokazać nurkowi jak je zjadać. Pod koniec w desperacji usiłowała wpychać poczęstunek przez obiektyw kamery, najwyraźniej zakładając, że jest to paszcza. Trwało to przez całe cztery dni.

http://www.swiatobrazu.pl/fotograf_nati ... winem.html
Awatar użytkownika
wisdom_tooth

Postautor: wisdom_tooth » 23 listopada 2009, 15:50

Cudowne te rysunki na piasku, po prostu piękne a wraz z muzyką tworzą wzruszającą całość. Zazdroszczę takim ludziom.
Mieszkam w pałacu Możliwości -
Piękniejszy to dom od Prozy -
O wiele więcej Okien -
Drzwi można szerzej otworzyć - E. Dickinson
Awatar użytkownika
Viento

Postautor: Viento » 08 stycznia 2010, 07:48

Co roku jest oraganizowany Dzień Domina. Widziałam w tv jakie cuda przygotowano w tym roku - były prezentacje wszystkich kontynentów. Oglądałam z zapartym tchem i szczeka opadała mi coraz to niżej. Podziwiam kunszt i precyzję, z jaką trzeba ułożyć kostki, żeby uzyskać bajeczny efekt - np. najpierw lew ma spokojną mordkę, a po przewróceniu się kostek ryczy. Wszystkie prezentacje zrobiły na mnie wielkie wrażenie.

Zobaczcie sami: Domino Day 2009
Awatar użytkownika
Luna

Postautor: Luna » 12 stycznia 2010, 17:47

Rzeczywiście fajnie się to ogląda, ale Domino Day nigdy mnie w jakiś szczególny sposób nie zachwycało ;).

Za to zawsze zachwycają mnie malowidła na ciele:

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Moje ulubione zdjęcie:

Obrazek
Awatar użytkownika
Natta
Podziękował: 31 razy
Podziękowano: 29 razy

Postautor: Natta » 16 stycznia 2010, 21:06

Malowidła na ciele są super - ale to: http://s1.directupload.net/images/100116/76karv4e.jpg jest o wiele lepsze. Obrazek długo sie ładuje, ale warto :)
Awatar użytkownika
wisdom_tooth

Postautor: wisdom_tooth » 16 stycznia 2010, 21:28

Nieprawdopodobne zdjęcia- jak takie się robi?!
Kot z myszą- nie widziałem nigdy tak dynamicznego zdjęcia- niesamowite.
Mieszkam w pałacu Możliwości -
Piękniejszy to dom od Prozy -
O wiele więcej Okien -
Drzwi można szerzej otworzyć - E. Dickinson

Wróć do „Hyde Park zwany offtopem”