Animacje krótkometrażowe

„Żal mi czasów niemego filmu. Cóż to była za radość widzieć, jak kobiecie otwierają się usta, a głosu nie słychać.” - Charlie Chaplin
Awatar użytkownika
Vinlett
Podziękował: 56 razy
Podziękowano: 81 razy

Re: Animacje krótkometrażowe

Postautor: Vinlett » 04 grudnia 2016, 18:33

POKAŻ SPOILER

Luna pisze:Animacja nie najpiękniejsza, ale pomysł ciekawy, a przesłanie uderzające :)
Mnie akurat taka kreska się podoba, ale ja się nie znam ;). Powiedzieć, że przesłanie jest uderzające to za mało, ono jest porażające. Idę coś zrobić ze swoim życiem xD

EDIT

The Looking Planet to urocza animacja w reżyserii Erica Lawa Andersona. Młody inżynier Lufo jest już trochę znudzony wykonywaniem od tysięcy lat wiecznie jednej i tej samej roboty (zwłaszcza wykuwanie pierścieni mu się przejadło). Postanawia więc przerwać monotonię i naginając prawa przyrody, stwarza coś zupełnie nowego.
I am the FBI.
Awatar użytkownika
Luna
Podziękował: 79 razy
Podziękowano: 54 razy

Re: Animacje krótkometrażowe

Postautor: Luna » 08 grudnia 2016, 20:56

Vinlett pisze:Idę coś zrobić ze swoim życiem xD

Zdecydowanie trzeba o tym pomyśleć XD Chociaż ja przesłanie tego filmu odczułam bardziej w ten sposób, że ludzie nie potrafią cieszyć się chwilą, ciągle gdzieś pędzą i myślą o przyszłości, zamiast zatrzymać się tu i teraz :)

Vinlett pisze:The Looking Planet to urocza animacja w reżyserii Erica Lawa Andersona.

Piękna animacja, bardzo ciekawa i przepełniona spokojem. Pod koniec stanęły mi w oczach łzy wzruszenia :D A Lufo ma takie poczciwe oczka...

Wróć do „Kinomania”