Premiera tuż tuż

„Żal mi czasów niemego filmu. Cóż to była za radość widzieć, jak kobiecie otwierają się usta, a głosu nie słychać.” - Charlie Chaplin
Awatar użytkownika
Vinlett
Podziękował: 56 razy
Podziękowano: 81 razy

Re: Premiera tuż tuż.

Postautor: Vinlett » 23 grudnia 2013, 17:46

Transcendence trailer

Na ten film już zacieram rączki. Zapowiada się niezłe kino sci-fi.
I am the FBI.
Awatar użytkownika
DarkMoonlight
Podziękował: 2 razy
Podziękowano: 19 razy

Postautor: DarkMoonlight » 15 stycznia 2014, 17:34

Jak byliśmy na Hobbicie to leciał trailer filmu "Sierpień w hrabstwie Osage". Bardzo mi się spodobał i z pewnością niedługo go zobaczę. Gra w nim moja ukochana Meryl Streep i ulubiony aktor Evan McGregor - czego chcieć więcej?
Wszystko jest gównem prócz moczu./wisdom/
Awatar użytkownika
Vinlett

Postautor: Vinlett » 16 maja 2014, 21:17

Również bardzo chętnie zobaczę "Sierpień w hrabstwie Osage", bo obsada jest wybitna - nie tylko Streep i McGregor, ale też Benedict Cumberbatch i Julia Roberts. Filmy z Roberts kiedyś omijałam z daleka, bo nie lubię "Pretty Woman", ale później się do niej przekonałam.

Interstellar trailer
Sci-fi. Naukowcy odkrywają tunele czasoprzestrzenne i w związku z tym oczywiście zamierzają je wypróbować. Grają Matthew McConaughey, Anne Hathaway, Jessica Chastain, John Lithgow i Michael Caine, a reżyseruje Christopher Nolan. Nazwisko reżysera jest gwarantem co najmniej solidnego filmu. Liczę, że się nie zawiodę. Premiera w listopadzie.
I am the FBI.
Awatar użytkownika
Natta
Podziękował: 39 razy
Podziękowano: 35 razy

Postautor: Natta » 17 maja 2014, 02:17

Zapowiada się bardzo ciekawie, lubię tego typu filmy. Wybiorę się chyba na to do kina.
Awatar użytkownika
Viento
Podziękował: 28 razy
Podziękowano: 11 razy

Postautor: Viento » 01 czerwca 2014, 17:26

Zaciekawił mnie zwiastun filmu "Stulatek, który wyskoczył przez okno i zniknął". Zapowiada się świetna komedia pełna abstrakcji i absurdu. Bohaterem jest Allan Karlsson - ekspert od dynamitu, w którego towarzystwie zawsze coś wybuchnie i który po osiągnięciu 100 lat kradnie walizkę z pieniędzmi i ucieka z domu starców w poszukiwaniu przygody. :lol:

http://stopklatka.pl/zwiastuny/-/122064 ... -i-zniknal
Awatar użytkownika
Bastet

Postautor: Bastet » 12 września 2014, 16:49

Robię sobie listę premier "koniecznie do obejrzenia" i wychodzi mi, że spędzę resztę życia w kinie. Łącząc to z koncertami, serialami i wystawami wychodzi na to, że muszę zorganizować sobie drugie życie. Nawet cieszę się, że nie mieszkam w Londynie, bo doszłoby do tego wystawania pod teatrami na West Endzie po bilety.

Póki co lista wygląda tak (umieszczam, bo może też znajdziecie coś dla siebie):

"Tusk" reż. Kevin Smith. Smith nigdy nie robił horrorów, więc jestem cholernie ciekawa, co z tego wyszło - w dodatku w obsadzie Johnny Depp. Premiera 19 września 2014.

"The Imitation Game" reż. Morten Tyldum. Benedict Cumberbach gra Alana Turinga, faceta, który ostatecznie rozpracował kod Enigmy. Światowa premiera w listopadzie, u nas, znając życie, po
Nowym Roku.

"Hobbit: Bitwa pięciu armii" reż. Peter Jackson. Wiadomo, o co chodzi. Premiera w grudniu tego roku.

"High Rise" reż. Ben Wheatley. Adaptacja opowiadania Ballarda, w obsadzie Tom Hiddleston, Luke Evans, Jeremy Irons, Elisabeth Moss. Premiera podobno w 2015. W końcu.

"Crimson Peak" reż. Guillermo del Toro. Mroczny horror w gotyckim klimacie, w dodatku z Hiddlestonem w roli tego złego, nie ma opcji, żebym na to nie poszła. Premiera 25 października 2015.

Na razie tyle, dat premier innych interesujących mnie filmów nie znam nawet w przybliżeniu.
You're always so perceptive about everyone but yourself.
Awatar użytkownika
Vinlett

Postautor: Vinlett » 02 października 2014, 18:55

Bastet pisze:"The Imitation Game" reż. Morten Tyldum. Benedict Cumberbach gra Alana Turinga, faceta, który ostatecznie rozpracował kod Enigmy. Światowa premiera w listopadzie, u nas, znając życie, po Nowym Roku.
Jestem ciekawa tego filmu. Mam nadzieję, że nie pominą wkładu polskich kryptologów w rozszyfrowanie Enigmy, jak to już bywało w hamerykańskich filmach.

http://hatak.pl/artykuly/tomasz-baginsk ... u-ambition

Zapowiada się ciekawy film Tomka Bagińskiego (chyba krótkometrażówka, choć w sumie nie wiadomo co). Ciekawostką jest udział Littlefingera w tym projekcie.
I am the FBI.
Awatar użytkownika
Viento

Postautor: Viento » 31 grudnia 2014, 09:06

Czekam na Grę tajemnic - biograficzny film o Alanie Turingu, który skonstruował urządzenie służące do łamania kodu Enigmy oraz zaprojektował jeden z pierwszych komputerów, a którego zagrał Benedict Cumberbatch. Premiera 16.1.

Bastet, też czekasz?
Awatar użytkownika
Sushi
Podziękował: 3 razy
Podziękowano: 7 razy

Postautor: Sushi » 01 lutego 2015, 11:51

15 lutego ma wyjść pierwszy odcinek mini serialu BBC "The Casual Vacancy" bazujący na książce Rowling. Jestem ciekawa jak to wyjdzie. BBC zawsze robi genialne mini seriale, dlatego też z niecierpliwością oczekuje przeniesienia tej książki na mały ekran.
"Monsters are real, and ghosts are real too. They live inside us, and sometimes, they win."
Awatar użytkownika
Viento

Postautor: Viento » 01 lutego 2015, 13:58

Myślę, że serial może być o wiele lepszy niż książka. Chętnie obejrzę.

Wróć do „Kinomania”