Aktorzy i aktorki

„Żal mi czasów niemego filmu. Cóż to była za radość widzieć, jak kobiecie otwierają się usta, a głosu nie słychać.” - Charlie Chaplin
Awatar użytkownika
Natta
Podziękował: 39 razy
Podziękowano: 35 razy

Re: Aktorzy i aktorki

Postautor: Natta » 25 października 2015, 21:22

My oglądaliśmy :) Zaprosiliśmy nawet znajomych, ale nikt nie przyszedł, bo środa, środek tygodnia, praca, ktoś zachorował i te sprawy :cry: Albo może nie podzielają naszej miłości do "Powrotu do przyszłości". Ja uwielbiam trylogię Zemeckisa prawie tak samo jak Gwiezdne Wojny <3 - całość oglądaliśmy już niezliczoną ilość razy i z utęsknieniem czekaliśmy na taki 2015 rok, jaki został pokazany w drugiej części. Te filmy się zupełnie nie zestarzały!

Michael J. Fox trzyma się bardzo dobrze. Podobnie jak Christopher Lloyd, który co prawda nie zmaga się z Parkinsonem, ale przecież 3 dni temu skończył 77 lat!
Awatar użytkownika
Vinlett
Podziękował: 56 razy
Podziękowano: 81 razy

Postautor: Vinlett » 26 października 2015, 17:21

Oczywiście Christopher Lloyd także dobrze wygląda :). Obu aktorów bardzo lubię i mam nadzieję jeszcze długo oglądać ich w dobrej formie.

Mam sentyment do serii „Powrót do przyszłości". To głupie, ale ilekroć oglądam te filmy, denerwuję się, czy doktorowi i Marty'emu, uda się zrealizować plan powrotu do domu :lol:.
I am the FBI.
Awatar użytkownika
Luna
Podziękował: 79 razy
Podziękowano: 54 razy

Postautor: Luna » 28 marca 2017, 17:33

Alicia Vikander jest nową Larą Croft <3

Obrazek

Obrazek

Super, że coraz powszechniejszy staje się fakt, iż to nie wielkie, nadmuchane cyce są siłą kobiety :)
Awatar użytkownika
Natta
Podziękował: 39 razy
Podziękowano: 35 razy

Postautor: Natta » 28 marca 2017, 21:56

Pasuje mi do tej Lary, którą znam i kocham z dwóch ostatnich gier ;) Ta "growa" Lara wygląda bardzo podobnie. I jej biust też - nie jest wielki i nadmuchany :)

Wróć do „Kinomania”