Marvel

„Żal mi czasów niemego filmu. Cóż to była za radość widzieć, jak kobiecie otwierają się usta, a głosu nie słychać.” - Charlie Chaplin
Awatar użytkownika
Vinlett
Podziękował: 56 razy
Podziękowano: 81 razy

Re: Marvel

Postautor: Vinlett » 24 kwietnia 2016, 15:55

Obejrzałam kolejny marvelowski wyrób czyli "Deadpoola". Prawdę mówiąc, oglądam te filmy tylko po to, żeby być na czasie i znać temat, bo tak naprawdę, wcale mnie one nie jarają. Z perspektywy czasu stwierdzam, że tylko "Strażnicy Galaktyki" był tym filmem, który trafił w moje gusta najbardziej i z chęcią zobaczyłabym jego kontynuację. Wracając do "Deadpoola", który miał być dowcipną satyrą na marvelowską konwencję, to chcę powiedzieć, że w pełni zgadzam się z opinią Luny. U mnie było nawet gorzej, bo nie zaśmiałam się nawet raz. Humor miał być największą zaletą tego filmu, a ja odniosłam wrażenie, że żarty powciskano tam na siłę. Dodatkowo w recenzjach informują nas, że jak nie będziemy się pokładać ze śmiechu, to znaczy, że nie załapaliśmy ironii. Trudno, wcale mi nie jest przykro, że nie załapałam ;).
I am the FBI.
Awatar użytkownika
wisdom_tooth
Podziękował: 1 raz

Re: Marvel

Postautor: wisdom_tooth » 11 lutego 2017, 19:52

Nie przepadam za ekranizacjami komiksów...no może poza... no poza X menami, ich mogę oglądać od pierwszej części i po wielokroć, czekać na kolejne części. Reszta mnie nie rusza, jedynie do obejrzenia Avengersów, Ironmanów itp może mnie skłonić córka i totalny brak zajęć i innych filmów. Nie wciągają mnie kolejne sequele....prequele itp... jedynie potrafię śledzić i opowiedzieć historie Magneto, Wolverina... itd
Mieszkam w pałacu Możliwości -
Piękniejszy to dom od Prozy -
O wiele więcej Okien -
Drzwi można szerzej otworzyć - E. Dickinson

Wróć do „Kinomania”