Kosmos, ostatnia granica. Załoga statku Enterprise...

„Żal mi czasów niemego filmu. Cóż to była za radość widzieć, jak kobiecie otwierają się usta, a głosu nie słychać.” - Charlie Chaplin
Awatar użytkownika
Vinlett
Podziękował: 57 razy
Podziękowano: 81 razy

Re: Kosmos, ostatnia granica. Załoga statku Enterprise...

Postautor: Vinlett » 12 stycznia 2017, 21:45

To już raczej pewne - w maju wydarzy się premiera nowego serialu pt. "Star Trek: Discovery" :jupi: Jego akcja ma się toczyć na dziesięć lat przed wydarzeniami z oryginalnego Star Treka, a bohaterowie będą eksplorować Galaktykę w pojeździe USS Discovery. Cieszę się na to wydarzenie, bo seriale Star Trekowe trzymają poziom i nawet najsłabszy z nich, czyli "Star Trek: Enterprise", daje się oglądać po latach narzekania na niego.
I am the FBI.
Awatar użytkownika
Vinlett

Postautor: Vinlett » 03 czerwca 2017, 21:44

Trailer

Jest już zwiastun nowego serialu "Star Trek: Discovery" i... wygląda na mało Startrekowy ;) Może przez tą piosenkę, która kompletnie nie pasuje do uniwersum, sama nie wiem. Na pewno dam szansę serialowi, w końcu to Star Trek. Historia ma być opowiedziana z perspektywy pierwszego oficera, a nie kapitana, jak było dotychczas. Premierę przesunięto na jesień.
I am the FBI.
Awatar użytkownika
Sushi
Podziękował: 3 razy
Podziękowano: 7 razy

Postautor: Sushi » 04 czerwca 2017, 09:35

Star Trek był zawsze dla mnie fascynującą podróżą w inne światy, czymś mniej blokbusterowym a bardziej kameralnym. Ostatni film mnie niemało rozczarowało, a ten trailer trochę też mnie niepokoi. Może masz rację Vin, może to przez tę muzykę. Zobaczymy, mam nadzieje, że będzie to dobry serial ;)
"Monsters are real, and ghosts are real too. They live inside us, and sometimes, they win."
Awatar użytkownika
Vinlett

Postautor: Vinlett » 25 września 2017, 19:23

I jesteśmy już po premierze dwóch odcinków „Star Trek: Discovery”. Trudno powiedzieć, jaki będzie to serial, bo te dwa odcinki fabularnie stanowią dopiero prolog, zawiązanie akcji do tego, co się dalej ma wydarzyć. Mam wrażenie, że pokazano je nam po to, byśmy poznali charakter i osobowość głównej bohaterki. Jest nią Michael Burnham, pierwsza oficer na statku USS Shenzhou. To bardzo ciekawa postać, inna od tych, jakie Star Trek do tej pory prezentował. Jest człowiekiem, ale była wychowywana jak Wolkanka przez Wolkanina i to nie byle jakiego, bo - uwaga - przez samego Sareka, ojca Spocka. Nie mam pojęcia, do czego zmierza ta historia, ale zapowiada się intrygująco.

W związku z promocją serialu, Netflix zgotował fanom fajną niespodziankę. „Star Trek: Discovery” można oglądać po klingońsku, jak ktoś zna i lubi ;). Np. jak Sheldon Cooper :lol:.
I am the FBI.
Awatar użytkownika
Viento
Podziękował: 28 razy
Podziękowano: 11 razy

Postautor: Viento » 23 grudnia 2017, 19:56

Właśnie zaczęłam oglądać ten serial i jest świetny. Bardzo podoba mi się postać Michael Burnham.
Awatar użytkownika
Viento

Postautor: Viento » 02 stycznia 2018, 08:53

Obejrzałam całość i jestem zachwycona wszystkim po kolei - głównymi bohaterami, wątkiem wojny, nowego napędu, efektami wizualnymi. Nie mogę się doczekać kolejnych sezonów.
Awatar użytkownika
Viento

Postautor: Viento » 12 lutego 2018, 07:07

Bardzo się ucieszyłam kiedy okazało się, że jest kilka nowych odcinków tego serialu i będą kolejne :) Im dalej rozkręca się fabuła tym lepiej. Jestem pod wrażeniem tego jak przemyślany i dopracowany jest ten serial i uwielbiam te zwroty akcji, które w nim są.

Wróć do „Kinomania”