New Moon, different day... The Gathering bez Anneke

Czyli po prostu Anneke
Awatar użytkownika
Luna
Podziękował: 54 razy
Podziękowano: 42 razy

Re: The Gathering bez Anneke - new Moon, different day

Postautor: Luna » 18 maja 2011, 01:19

Vinlett pisze:
Natta pisze:Ciekawe, jaką minę miała po przesłuchaniu Heroes for Ghosts! :D
Myślę, że normalną. Uważam, że Anneke nie jest głupia i już podejmując decyzję o odejściu z TG dobrze wiedziała, że to co nagra w przyszłości jako solowa artystka, nie będzie już miało tej magii i czaru, jaki wytwarzała w korelacji z pozostałymi muzykami TG.

A mi się wydaje, że trochę ją serduszko ukłuło ;). Myślę, że kiedy muzyk zaczyna robić coś swojego wydaje mu się, że będzie to najwspanialsze i najpiękniejsze. Bez takiej determinacji nie warto zaczynać. Po odejściu Annie była jedna wielka niewiadoma, a teraz wynik jest prosty - zespól radzi sobie rewelacyjnie, a Anneke się miota. Broń Boże nie twierdzę, że zazdrości zespołowi i chciałaby, żeby nagrali gównianą płytę, ale nie wierzę, że nie czuje jakiegoś żalu. Nawet, jeżeli niczego by nie zmieniła gdyby mogła cofnąć czas.

Luna pisze:Ale ja będę niepoprawną politycznie w dzisiejszych czasach optymistką i powiem, że to dlatego, że ten zespół jest po prostu dobry i nadal takim by pozostał- nawet gdyby przyszło mu grać same instrumentalne kawałki.

Pewnie, jest dobry, ale w sekundę mógłby się obrócić w gówno, gdyby postawił na złą wokalistkę :lol:. Wystarczy rozejrzeć się dookoła, co dzieje się w innych zespołach ;).
Awatar użytkownika
Vinlett
Podziękował: 38 razy
Podziękowano: 59 razy

Postautor: Vinlett » 18 maja 2011, 07:38

Luna pisze:Pewnie, jest dobry, ale w sekundę mógłby się obrócić w gówno, gdyby postawił na złą wokalistkę :lol:.
Już raz postawił na złego wokalistę (vide: AAD) i nie obrócił się w gówno, tylko wyciągnął wnioski inwestując w najpiękniejszy głos jaki słyszałam.
I am the FBI.
Awatar użytkownika
Luna
Podziękował: 54 razy
Podziękowano: 42 razy

Postautor: Luna » 18 maja 2011, 18:20

Ale wtedy zespół był na zupełnie innym etapie kariery. Gdyby teraz, po odejściu Anneke zafundowali fanom długie oczekiwanie na kogoś tak kiepskiego, jak np. (moim zdaniem) Mariangela, a potem jeszcze mordowali ich nowym albumem i trasą koncertową przez dwa lata, to nawet szybkie naprawienie błędu mogłoby wielu ludzi naprawdę poważnie wkurzyć. Zły wokal potrafi zniweczyć wszelkie starania muzyków. Nie twierdzę, że muzyka TG jest zależna od wokalistki, bo to nieprawda. Ten zespół ma ogromny potencjał, ogromne zdolności i poradziliby sobie ze wszystkim (wystarczy spojrzeć, jak Anneke radzi sobie bez nich), ale w dobie Internetu, kiedy jednego dnia można zapoznać się z dokonaniami 30 zespołów z najdalszych zakątków, świat muzyki stał się dżunglą, w której przetrwają najsilniejsi ;). Imo nie można sobie pozwalać na takie potknięcia.
Awatar użytkownika
Vinlett
Podziękował: 38 razy
Podziękowano: 59 razy

Postautor: Vinlett » 18 maja 2011, 18:44

Być może. Ja tam nie wiem, co by było gdyby. Natomiast pamiętam, że nie miałam jakichś większych obaw co do przyszłości bandu, po opuszczeniu jego szeregów przez Anneke. Jakoś podskórnie czułam, że ta grupa sobie poradzi. Nie było mnie wtedy na BLD i nie mogłam was wszystkich o tym zapewnić :lol: .
I am the FBI.
Awatar użytkownika
wisdom_tooth
Podziękował: 1 raz

Postautor: wisdom_tooth » 18 maja 2011, 21:15

:D ;) Vinlett, ja Ci wierzę...mnie tez nie było wtedy na BLD ale ja wtedy nawet nie znałem nazwy The Gathering i nie wiedziałem kto to Anneke :shock:
Mieszkam w pałacu Możliwości -
Piękniejszy to dom od Prozy -
O wiele więcej Okien -
Drzwi można szerzej otworzyć - E. Dickinson

Wróć do „Come wander with Anneke”