Albumy Anneke - gdzie kupić?

Czyli po prostu Anneke
kaszanka

Albumy Anneke - gdzie kupić?

Postautor: kaszanka » 13 lutego 2010, 21:49

Witam,

czy orientuje się ktoś gdzie w Warszawie można kupić płyty Agua de Annique? Wiem że są dostępne w rockserwisie, ale wątpie żeby paczka doszła przed środą.. a płyta jest mi potrzebna nieco wcześniej na prezent-niespodziankę ;)

(z góry przepraszam jeśli zaśmiecam forum, ale niestety google nie pomogło i chyba tylko tutaj mogę zapytać)

pozdrawiam,
Awatar użytkownika
Luna
Podziękował: 79 razy
Podziękowano: 54 razy

Re: AdA - gdzie kupić?

Postautor: Luna » 14 lutego 2010, 04:47

Zostawię ten temat, ponieważ pytanie pojawia się u nas już drugi raz.

:arrow: Z tego, co się orientuję, nie ma możliwości kupienia płyty AdA w stacjonarnym sklepie. Już kilka osób szukało i nie znalazło, a sama również nigdy się nie natknęłam.

Zapraszam tutaj. Ewentualnie możesz zagadać z tym sprzedawcą na Allegro. Sprzedawał płyty AdA, może jeszcze je ma i zgodzi się wystawić aukcję i wysłać paczkę kurierem. Powodzenia ;).

Btw. zapraszam do Hydeparku, gdzie można się przedstawić i powiedzieć kilka słów o sobie ;).
Marcin
Podziękował: 17 razy
Podziękowano: 14 razy

Postautor: Marcin » 05 marca 2010, 17:58

W tym sklepie internetowym http://www.omnio.pl można kupić wszystkie trzy płyty zespołu Agua De Annique. I właśnie skorzystałem z tej okazji. :) Płytę "Air" kupiłem zaraz po tym, kiedy ujrzała światło dzienne, kiedy ten sklep istniał pod inną nazwą, natomiast krążki "Pure Air" i "In Your Room" kupiłem na początku tego roku.
Awatar użytkownika
wisdom_tooth
Podziękował: 1 raz

Postautor: wisdom_tooth » 05 marca 2010, 18:02

Ja też kupowałem w Omnio, można tam znaleźć dużo ciekawych płyt, z tym, że jest dośc drogo ja mi się wydaje. Natomiast (nie jest to żadna reklama) w tym jest często dużo taniej i równie bogaty asortyment http://www.rockserwis.pl/.
Mieszkam w pałacu Możliwości -
Piękniejszy to dom od Prozy -
O wiele więcej Okien -
Drzwi można szerzej otworzyć - E. Dickinson
Awatar użytkownika
Antlanet

Postautor: Antlanet » 03 sierpnia 2011, 11:13

Ja już od pewnego czasu poszukuję płyt Aguy w przeróżnych sklepach, niestety bez skutków. Ceny na rockserwis są faktycznie wygórowane, musiałabym poczekać na jakąś specjalną okazję, może wtedy udałoby mi się namówić kogoś na zrobienie mi prezentu :>
arqie

Anneke w Polsce! - Wrocław, 31.05.12; Poznań, 01.06.12

Postautor: arqie » 17 lipca 2013, 09:07

Wybaczcie, że odgrzewam bardzo stary temat, ale nie chciałam zakładać nowego...
Mam pytanie do tych, którzy byli i pamiętają jeszcze koncert w Poznaniu w 2012r... otóż mam możliwość kupna od kogoś płyty LIve in Europe, w dodatku podpisaną *rzekomo* przez Anneke i ten ktoś twierdzi, że zakupił ją właśnie na tym koncercie w Poznaniu i że tam ją podpisała... trochę mi się to nie zgadza z racji, że płyta jest z 2010...czy był więc sens aby sprzedawała ją na koncercie w 2012? Czy Anneke w ogóle jakieś płyty sprzedawała wtedy po koncercie?
Mam nadzieję, że ktoś coś pamięta:)
Awatar użytkownika
DarkMoonlight
Podziękował: 2 razy
Podziękowano: 19 razy

Re: Anneke w Polsce! - Wrocław, 31.05.12; Poznań, 01.06.12

Postautor: DarkMoonlight » 17 lipca 2013, 10:33

Tak, można było nabyć wszystkie płyty Anneke. Akurat Live In Europe nie widziałem ale tylko tak rzuciłem okiem, więc podejrzewam że ten ktoś mówi prawdę. Ale upewnij się jeszcze, niech ci zrobi zdjęcie albumu czy coś, wtedy będziesz mieć pewność.
Wszystko jest gównem prócz moczu./wisdom/
arqie

Postautor: arqie » 17 lipca 2013, 11:00

Bardzo dziękuję za odzew!
Zdjęcia mam, widać nawet podpis, tylko czy to rzeczywiście Anneke? Gdyby nie to, że płyty nie można już kompletnie nigdzie dostać to bym raczej jej nie szukała u prywatnych osób, ale wyboru niestety nie mam... :( A płytę bardzo chcę mieć...
Zamieszczam zdjęcia :

Obrazek

Obrazek
Awatar użytkownika
Vinlett
Podziękował: 56 razy
Podziękowano: 81 razy

Postautor: Vinlett » 17 lipca 2013, 17:15

Ten autograf, od tych które widziałam, różni się trochę literką A. Tak jakby Annie inaczej niż zwykle ją napisała, jak np. tutaj:

Obrazek

Ale chyba nikt z nas nie będzie w stanie stwierdzić na sto procent jego autentyczności. Sama musisz podjąć decyzję, czy chcesz kupić ten egzemplarz płyty ;).
I am the FBI.
Awatar użytkownika
DarkMoonlight
Podziękował: 2 razy
Podziękowano: 19 razy

Postautor: DarkMoonlight » 18 lipca 2013, 01:35

Ja mam autograf Anneke na zdjęciu i dokładnie tak samo wygląda jak na płycie, którą zamieściłaś. A wiem, że to jej podpis, bo osobiście mi go składała na zdjęciu. Chociaż teraz tak patrzę i wszędzie Anneke zawija "A", a na tej płycie jest bez 'zawijasa', no ale może czasu nie miała:D
A tutaj dowód (trochę rozmazany bo robiony tel. komórkowym):
Obrazek
Wszystko jest gównem prócz moczu./wisdom/

Wróć do „Come wander with Anneke”