Anneke prywatnie

Czyli po prostu Anneke
Awatar użytkownika
Tomol
Podziękował: 11 razy
Podziękowano: 11 razy

Re: Anneke prywatnie

Postautor: Tomol » 02 marca 2016, 14:08

Odnośnie nowego tatuażu Anki .
Na tym zdjęciu można trochę go podejrzeć :) .

Obrazek
Awatar użytkownika
Luna
Podziękował: 54 razy
Podziękowano: 42 razy

Postautor: Luna » 02 marca 2016, 17:57

No co to za małpa, która pokazuje, że coś robi, a potem nie chwali się rezultatem :D. Chociaż ten tatuaż chyba nie jest jeszcze skończony. Niewiele widać poza tym, co już wiemy - że to motyw kwiatowy, zapewne coś pasującego do drugiego ramienia. Nie przepadam za takimi wzorami, ale za to uwielbiam wytatuowane ręce, zarówno u kobiet, jak i mężczyzn, więc ogólnie rzecz biorąc, podoba mi się :).
Awatar użytkownika
Tomol

Postautor: Tomol » 02 marca 2016, 18:48

Na pewno się pochwali,faktycznie wymaga chyba kilku sesji.
Dużo nie widać,ale przecież mniej więcej w tym miejscu był.....niee - nie wierzę,że "skoverowała" Finna ^^ .
Obrazek

Luna pisze:uwielbiam wytatuowane ręce, zarówno u kobiet, jak i mężczyzn :).

Tak trzymać Luna XD .
Awatar użytkownika
DarkMoonlight
Podziękował: 2 razy
Podziękowano: 13 razy

Postautor: DarkMoonlight » 02 marca 2016, 19:59

Też ciężko mi uwierzyć, że zmieniła tatuaż z napisem imienia syna. Może zamazała go, by jakoś tam wkomponować na górze, czy coś. A może już go nie kocha:D haha...
Wszystko jest gównem prócz moczu./wisdom/
Awatar użytkownika
Vinlett
Podziękował: 38 razy
Podziękowano: 59 razy

Postautor: Vinlett » 02 marca 2016, 20:49

No... rzeczywiście nie wygląda to najlepiej... :lol: Na szczęście Annie ma jeszcze trochę wolnej powierzchni na sobie i jest dostatecznie mocno zakręcona na punkcie tatuaży, żeby jeszcze kiedyś napisać sobie imię syna ;).
I am the FBI.
Awatar użytkownika
Luna

Postautor: Luna » 04 marca 2016, 22:30

Zezuję na tę fotkę ze wszystkich stron, ale nie mogę się dopatrzeć, czy Finn został tam wkomponowany, czy... wykluczony :mrgreen:. Podejrzewam, że na tym tatuażu może sporo się dziać. Na poprzednim zdjęciu widziałam jakby skrzydło ważki, a przez cienką bluzkę Annie coś prześwituje. Nie wiem, czy to jeszcze niewypełnione kontury kwiatka, czy jakiś napis? Może gdzieś tam jeszcze Finn się ostał :lol:.
Awatar użytkownika
leosia
Podziękował: 2 razy
Podziękowano: 8 razy

Postautor: leosia » 05 marca 2016, 01:57

Awatar użytkownika
Vinlett
Podziękował: 38 razy
Podziękowano: 59 razy

Postautor: Vinlett » 05 marca 2016, 14:00

Wydaje się, że faktycznie już go nie ma, ale pewności nabiorę, kiedy zobaczę foto z jeszcze lepszego ujęcia. Może w lecie z jakiegoś festiwalu na świeżym powietrzu? ;)

Tak Anneke spędza weekend z rodziną:

Obrazek

Dzięki uprzejmości Mariski (wieloletniej fanki Anneke) mamy angielskie tłumaczenie artykułu:

"Here we go, sorry for the mistakes and spelling:

She has the job of her dreams, the time of her life, she is touring throughout the year and if they are not touring, she forges or plans to tour, awesome, crazy, she would not want anything else, but sometimes, sometimes the hatches has to close.

Welcome to the Sunday rest of Anneke van Giersbergen, metalsinger, Brabander, cult hero and now in the theater with the Icelandic band Arstidir. Moreover, mother and wife, that too, and although the music integrates as far as possible in the family - her husband is her manager and, if possible, Finn goes on tour - is home real home with all home things of that: food create, grab drinks, movies, pyama and snuggle.

Snuggle begins the night before, when they go to bed with the three of them. Sleeps like hell (Anneke: "We dream all three like a madman"), and it also means that mornings waking yells by YouTube star Enzo Knol (Finn: "Who does this: wawawawawa '!) but they don't care the rest of the day they do nothing anyway. Well, nothing, they have breakfast with jam from grandma Sjan and sausage rolls from grandfather Piet, then the bingewatchen from Harry Potter to Indiana Jones and Back to the Future, "basically anything with an exciting story."

Finn: "But Mom like to watch The Dog Whisperer."

Anneke: "Uh ..."

Finn: "And dad to Inside Football, he always says he has an appointment with his real friends."

Rob: "Yeah, well, here we are quite isolated; all my friends live in Nijmegen, but these people are always there for me. "

Finn: "I think they mean!"

So this and that throughout the day, the evening a pizza , they care to. Child happy, dad happy and mother ready for a new tour."
I am the FBI.
Awatar użytkownika
Tomol

Postautor: Tomol » 05 marca 2016, 15:04

Ano nie widać ;). Myślę,że wplotła go w ten nowy większy tatuaż albo skoverowała go na potrzeby nowego a,Finn "znajdzie" się tam (może) w formie bardziej niedosłownej :).
ps.Sorki,temat tatuażowy jest mi bardzo bliski - stąd takie dywagacje hihi ;) .
Awatar użytkownika
Luna

Postautor: Luna » 06 marca 2016, 21:38

Finn: "But Mom like to watch The Dog Whisperer."

Anneke: "Uh ..."

Jakoś nie mogę sobie wyobrazić jak Anneke, która zresztą nie ma psa, ogląda tego psychopatę, nabiera się na jego sztuczki i przeżywa :lol:. I że w ogóle ogląda coś tak zwyczajnego, jak zwyczajny człowiek :mrgreen:.

Tomol pisze:ps.Sorki,temat tatuażowy jest mi bardzo bliski - stąd takie dywagacje hihi ;) .

Spoko, mnie też to interesuje :D. Dostałam oczopląsu wpatrując się w to coś po prawej stronie. Przeszło mi nawet przez myśl, że to nowy Finn projektu Finna, ale niestety wygląda na to, że to tylko pęd rośliny w dwóch miejscach "wchodzący" w rękę Annie :D.

Obrazek
Spending my day off from the tour, packing the crazy amount of webshop orders that came in after the TV broadcast. We are so happy with this massive response!!

Może jednak Annie będzie bogata :jupi: :jupi:

Obrazek
Fun ride to Odeon Zwolle!

Finn znowu ładny :mrgreen:.

Wróć do „Come wander with Anneke”