Anneke prywatnie

Czyli po prostu Anneke
Awatar użytkownika
Luna
Podziękował: 54 razy
Podziękowano: 42 razy

Anneke prywatnie

Postautor: Luna » 14 kwietnia 2009, 01:52

Wiadomo, że muzyka, a w tym przypadku niesamowity talent Anneke jest najważniejszy i to na nim skupiamy większość uwagi. Są osoby, których życie prywatne idoli nie interesuje w ogóle, a są i tacy, którzy w każdej, wolnej chwili szukają w Internecie informacji o ślubach, rozwodach, wzroście, wadze, wierze i zainteresowaniach muzyków. My oczywiście nie będziemy popadać w skrajności, ale zakładam ten temat właśnie dla osób, które czasem lubią się czegoś dowiedzieć ;). Często-gęsto bywa tak, że niektóre informacje o idolach potęgują naszą sympatię do nich ;). Możecie tutaj zamieszczać najróżniejsze ciekawostki z życia Anneke, jednak (wydaje mi się, że nie muszę tego robić, ale dla pewności napiszę ;)) przypominam, że forum nie służy do uskuteczniania plotek ;).

Ok, a teraz prawdziwy powód założenia tematu :D. Nie wiedziałam, gdzie zamieścić te filmiki:

Finn I

Finn II

Dla niezorientowanych - Finn, to synek Anneke. Czyż to nie urocze? :D
Awatar użytkownika
Bastet

Re: Anneke prywatnie

Postautor: Bastet » 18 kwietnia 2009, 15:01

No toż to ja, jak miałam dwa latka! Tylko ja kicałam do Modern Talking, w przerwach między Bee Gees a skupionym kontemplowaniem poranków symfonicznych xDDDD
Mały ma świetne poczucie rytmu i miło na niego patrzeć. Fajnie, ze Anneke publikuje takie śmieszne filmiki. Nie roztkliwiam się nad cudzym potomstwem, ale muszę przyznać, ze ten mały jest uroczy i przyjemnie się to ogłada.
Ciekawe tylko, czy Finn odziedziczy urodę po mamie czy po tacie :P
You're always so perceptive about everyone but yourself.
Awatar użytkownika
beatag60

Postautor: beatag60 » 29 kwietnia 2009, 13:03

Wszystkie dzieciaczki są cudne i kochane- dopóki nie urosną;)
Jestem pełna podziwu i uznania, że artysta dzieli czas na rozwój rozdziny i rozwój kariery:)
Nie wszyscy tak potrafią i chcą!
Awatar użytkownika
Luna

Postautor: Luna » 15 sierpnia 2009, 15:52

Zgadzam się z tobą w 100% ;). Po fragmentach niektórych filmów można stwierdzić, że Anneke zabiera swojego syna ze sobą prawie w każde miejsce. Ponadto przecież to właśnie ze względu na rodzinę zrezygnowała z prężnie rozwijającej się kariery w The Gathering i zaczęła tworzyć swoją skromną muzykę pod nieznanym nikomu szyldem. Miło wiedzieć, że artystka, którą cenimy za ogromny talent ma również dobrze poukładane w głowie i nie zapomina o tym, co najważniejsze ;).

Edit: Kilka fotek Finn'a i jego mamusi:
...

Edit:

Anneke opowiada o prezencie urodzinowym dla Rob'a

Użytkownik YouTube (użytkowniczka?), dagmar44 był tak miły i przetłumaczył wypowiedź Annie:

We've been split up for 1,5 years, and then I wrote this song. And then we came back together and then a while ago I wrote another song about him (he likes that ;)). One time I got a tattoo, on my butt, for his birthday, a HUGE one, like 'ROB' with a heart, on my thigh... And on his birthday itself, I said: 'I have to go pick up your present... But it's really far away, have to go by train... it's gonna take a while!' So he asked me what it was, but I told him it was a surprise... So 2 blocks away in Nijmegen there's the tattoo-man, a really good one, in a umbrella-factory, and I went there, to get the tattoo done, it took 3 hours or something... Then I came home, I made a poem, one time I ruined his salt and pepper things, so I bought beautiful new ones, and a poem. So he starts reading the poem, and gets the salt and pepper set, and he says: 'Yeah well ehh..' But Rob is very honest you know, and he couldn't hide his astonishment, and he said 'Oh eh.. am I getting this salt and pepper set for my birthday?' 'Noo no I said, it's not the only thing..' So I dropped my pants, a bit, and then for 30 seconds he was like 'Oh girl.... what have you done now? Oh girl.. oh girl....' 'Oh it was so sweet!'

"Not The Most Pretty Girl"

Kawaii ^^
Awatar użytkownika
Natta
Podziękował: 30 razy
Podziękowano: 22 razy

Postautor: Natta » 11 lutego 2010, 13:43

Na oficjalnym koncie na facebooku Anneke pisze:

My handsome hubby @Robai and me 7 years of marriage today!!! XxX

Jejku, to już siedem lat - kawał czasu! Wszystkiego najlepszego zatem dla Anneke i Roba :)
Awatar użytkownika
Luna

Postautor: Luna » 17 lutego 2010, 00:59

Tak jest. Wszystkiego najlepszego i kolejnych siedmiu lat razem. I kolejnych, i kolejnych, i kolejnych itd. :D

Finn idący w ślady mamy:

http://www.twitvid.com/CD353

Rozwala mnie to matczyne spojrzenie Anneke :mrgreen:.
Awatar użytkownika
DarkMoonlight
Podziękował: 2 razy
Podziękowano: 13 razy

Postautor: DarkMoonlight » 17 lutego 2010, 01:16

Niesamowite;) mi ostatnio włączył się instynkt Ojcowski, więc dzieci niesamowici na mnie działają. Anneke rozwala jak patrzy na swego syna;) będzie z Niego muzyk na bank;)
Wszystko jest gównem prócz moczu./wisdom/
Marcin
Podziękował: 12 razy
Podziękowano: 10 razy

Postautor: Marcin » 17 lutego 2010, 15:52

Ja także życzę wszystkiego najlepszego Anneke i Robowi. :D Oby mieli w kolejnych latach same szczęśliwe chwile w swoim małżeństwie. :D
Awatar użytkownika
Natta
Podziękował: 30 razy
Podziękowano: 22 razy

Postautor: Natta » 20 lutego 2010, 23:04

Latka lecą, Finn ma już pięć lat i dostał piękny tort na urodziny, o czym szczęśliwa mama chwali się na facebooku ;)

Obrazek
Awatar użytkownika
Luna

Postautor: Luna » 22 lutego 2010, 17:04

Ciekawe, czy ten tort przygotowała Annie-cukierniczka :D.

Edit:
http://img158.yfrog.com/i/xeoc.jpg/
Wypowiedź z 1997: To chyba lepiej, że współpracuję z mężczyznami - z dziewczynami musiałabym rozmawiać ciągle o makijażu albo o ciuchach. A ja nie jestem tego typu kobietą.

Jak nie jestem tego typu kobietą, taaa... Jak to ludzie się zmieniają :lol:.

Wróć do „Come wander with Anneke”