Warszawa, 07.11.15 - The Gentle Storm

Awatar użytkownika
Samon

Warszawa, 07.11.15 - The Gentle Storm

Postautor: Samon » 03 listopada 2015, 16:36

Czy Anneke ma w planach odwiedzić Polskę (najlepiej Wrocław) niebawem? Ktoś coś wie? :)
Awatar użytkownika
Natta
Podziękował: 30 razy
Podziękowano: 22 razy

Re: Anneke + live covers

Postautor: Natta » 03 listopada 2015, 19:30

Póki co niestety nie będzie grać we Wrocławiu, ale w sobotę będzie z The Gentle Storm w Warszawie, w Progresji.
W razie czego wszystkie daty tutaj: http://www.annekevangiersbergen.com/tour/
Awatar użytkownika
Luna
Podziękował: 54 razy
Podziękowano: 42 razy

Re: Anneke w Polsce! - Warszawa, 07.11.15

Postautor: Luna » 04 listopada 2015, 01:51

Nie wiem, co mi się upierdzieliło w głowie, przecież słuchałam i czytałam wypowiedzi Arjena, w których zarzekał się, że nie będzie już występował, ale mimo wszystko przez długi czas wydawało mi się, że skoro The Gentle Storm, to i on będzie... :( Jakoś tak sobie wmówiłam... Mam duży dylemat przed tym koncertem. Z jednej strony Anneczka, to Anneczka, na pewno będzie przepięknie, a z drugiej ledwo wyjdzie na scenę i zaraz będzie schodzić, a przydałoby się w końcu jakiego pieniążka oszczędzić :sciana:.

Edit: Teraz widzę, że w innych krajach Annie grała po 8-9 utworów, więc jednak nie będzie tak źle :). Przykładowa setlista:

01. Heart of Amsterdam
02. Brightest Light
03. The Storm
04. Eléanor (The Gathering cover)
05. Witnesses (Agua de Annique cover)
06. Strange Machines (The Gathering cover)
07. The Greatest Love
08. Fallout (Devin Townsend Project cover)
09. Shores of India
Awatar użytkownika
Samon

Postautor: Samon » 04 listopada 2015, 17:04

Luna pisze:Nie wiem, co mi się upierdzieliło w głowie, przecież słuchałam i czytałam wypowiedzi Arjena, w których zarzekał się, że nie będzie już występował, ale mimo wszystko przez długi czas wydawało mi się, że skoro The Gentle Storm, to i on będzie... :( Jakoś tak sobie wmówiłam... Mam duży dylemat przed tym koncertem. Z jednej strony Anneczka, to Anneczka, na pewno będzie przepięknie, a z drugiej ledwo wyjdzie na scenę i zaraz będzie schodzić, a przydałoby się w końcu jakiego pieniążka oszczędzić :sciana:.

Edit: Teraz widzę, że w innych krajach Annie grała po 8-9 utworów, więc jednak nie będzie tak źle :). Przykładowa setlista:

01. Heart of Amsterdam
02. Brightest Light
03. The Storm
06. Strange Machines (The Gathering cover)
07. The Greatest Love
09. Shores of India

Ach gdybym ja tylko był w Warszawie wtedy, ileż bym dał żeby ją zobaczyć na żywo :? Nie miałem takiej okazji, a jak miałem to przegapiłem, albo coś wypadało jak w zeszłym roku kiedy trafiłem do szpitala ... :roll: Wczoraj wracałem ze stolicy nowiutkim Pendolino :lol: Niestety natłok różnych spraw - w tym moje studia uniemożliwią mi pojawienie się na tym koncercie. :cry: Mogliby teleportację opatentować wreszcie :mrgreen:
Awatar użytkownika
leosia
Podziękował: 2 razy
Podziękowano: 8 razy

Postautor: leosia » 08 listopada 2015, 14:41

Ktoś z was był? :)

Niestety zagrali tylko 50 minut, ale za to jak... <3 Cieszę się z Eleanor i Witnesses :) Cały zespół z super energią, nawet Marcela mi nie zagłuszała Aneczki, o co się bałam ^^ Dwa pozostałe zespoły beznadziejne i nie wiem kto wpadł na pomysł trasy w takim składzie :twisted:
Awatar użytkownika
Samon

Postautor: Samon » 08 listopada 2015, 23:47

Mnie brakowało, zazdroszczę ci :cry:
Awatar użytkownika
Luna
Podziękował: 54 razy
Podziękowano: 42 razy

Postautor: Luna » 06 grudnia 2015, 05:33

Mnie też niestety nie było.

TUTAJ można obejrzeć cały występ. Może jakość nagrania nie jest powalająca, ale też i nie ma tragedii, można poczuć klimat tego koncertu. A było naprawdę epicko i mocarnie. Ja chyba całkiem zgłupiałam, skoro się tam nie stawiłam :wtf:.

Setlista:

01. Heart of Amsterdam
02. Brightest Light
03. The Storm <3
06. The Greatest Love
07. Strange Machines (The Gathering cover)
09. Shores of India
Awatar użytkownika
Natta
Podziękował: 30 razy
Podziękowano: 22 razy

Postautor: Natta » 06 grudnia 2015, 12:28

Ostro, Ed Warby gra na zestawie Delain! Udostępnianie sobie zestawu perkusyjnego jest normalną praktyką wśród pomniejszych zespołów, żeby zaoszczędzić na transporcie, ale nie sądziłam, że takie tuzy też to robią ;) Miło z ich strony.

Też żaluję, że mnie tam nie było. Mieliśmy być na ich koncercie 13 listopada w Holandii, ale też nie wyszło z powodów zdrowotnych :( Mam nadzieję, że kiedyś damy radę!
Awatar użytkownika
Vinlett
Podziękował: 38 razy
Podziękowano: 59 razy

Postautor: Vinlett » 06 grudnia 2015, 16:44

Luna pisze:TUTAJ można obejrzeć cały występ.
Annie jest cudowna w mocarnych klimatach <3. Jakie ładne, wykrzyczane "dziękuję!" :D Przysięgam, że bym tam była, gdybym mieszkała w Warszawie.

Natta pisze:Ostro, Ed Warby gra na zestawie Delain! Udostępnianie sobie zestawu perkusyjnego jest normalną praktyką wśród pomniejszych zespołów, żeby zaoszczędzić na transporcie, ale nie sądziłam, że takie tuzy też to robią ;) Miło z ich strony.
Zgadza się, ładny gest.
I am the FBI.

Wróć do „Anneke w Polsce”