Bieżące wiadomości i wywiady

Czyli po prostu Anneke
Awatar użytkownika
Vinlett
Podziękował: 56 razy
Podziękowano: 81 razy

Re: Bieżące wiadomości i wywiady.

Postautor: Vinlett » 23 listopada 2016, 21:43

Nie tym razem. Trasa z przebojami z lat 80-tych jest grana w Holandii.

Z innej beczki. Anneke zapowiada koncerty Ayreon w przyszłym roku.
Anneke pisze:Don't miss these special shows!! My dear friend Arjen is cooking up something truly amazing. Stoked to be part of this! XxX
filmik z Arjenem
I am the FBI.
Awatar użytkownika
Luna
Podziękował: 79 razy
Podziękowano: 54 razy

Postautor: Luna » 08 grudnia 2016, 19:59

Vinlett pisze:No i wszystko jasne. Anneke wjeżdża na scenę na wrotkach :D

:D :D :D

Vinlett pisze:Anneke zapowiada koncerty Ayreon w przyszłym roku.

Łał :) Będzie jeszcze trzeci koncert, 17 grudnia 2017. Nawet nieśmiało przeszło mi przez myśl, że skoro Holandia blisko, a daty są odległe i jest sporo czasu na planowanie, to może bym się tam jakoś wybrała, ale bilety już wyprzedane :lol:
Awatar użytkownika
Vinlett

Postautor: Vinlett » 26 grudnia 2016, 22:43

Wydarzenie o nazwie Fan Weekend już za nami, a raczej za Anneke ;) Uczestnicy mogli m.in. wysłuchać mini koncertu podczas przejazdu łodzią i wziąć udział w akustycznym koncercie w BackStage Hotel. Gościem specjalnym na łodzi był sam Bart Smits, więc nie obyło się bez kawałków z "Always". Annie grała je na gitarze!
Ostatnio zmieniony 07 stycznia 2017, 10:34 przez Vinlett, łącznie zmieniany 1 raz.
I am the FBI.
Awatar użytkownika
Luna
Podziękował: 79 razy
Podziękowano: 54 razy

Postautor: Luna » 31 grudnia 2016, 03:31

Mój Boże, jak łatwo kochać swojego idola, kiedy jest Anneke :D Nie dość, że genialna, utalentowana, piękna, to jeszcze tak pewna siebie, elokwentna i czarująca <3 Szperam w swojej głowie i nie jestem w stanie przypomnieć sobie innego artysty, który podczas występów jest tak bezpośredni, kochany i swojski.

Świetny występ z Bartem, wreszcie coś mroczniejszego dla odmiany. Super, że Annie postarała się, aby to spotkanie było wyjątkowe :) Już samo sunięcie łodzią musiało być fajnym przeżyciem, a tu jeszcze ten statek, koncert i cała reszta :) Występ na zapleczu również idealny <3 Zazdroszczę tym ludziom. Przez chwilę mogli poczuć, że Annie jest trochę ich :) Rozwaliła mnie nauka wymowy :D :D Cieszę się, że nie muszę skręcać sobie krtani i gruchać jak gołąb, za to zespół Anneke mogę nazwać po prostu Wur :lol:

Next song :lol: Aż żal, że nagranie jest tak pocięte i nie możemy usłyszeć wszystkich, uroczych anegdotek, ale i tak szczęściem jest możliwość podejrzenia tego spotkania :)
Marcin
Podziękował: 17 razy
Podziękowano: 14 razy

Postautor: Marcin » 07 marca 2017, 23:13

Niedawno znalazłem bardzo stary wywiad z Anneke i klawiszowcem Frankiem z 1997 roku podczas festiwalu Metalmania, plus fragmenty utworów zespołu The Gathering z tej muzycznej imprezy. Jeszcze jako ciekawostkę podam fakt, że wywiad przeprowadził ten sam dziennikarz, który jeszcze przeprowadził wywiad z Anneke dla "Metal Hammera", który kiedyś go przepisałem, ponieważ w tamtym czasie pracował dla tego czasopisma. Głównie jest dziennikarzem sportowym. W ostatnim czasie pracował w redakcji sportowej Polsatu. A nazywa się Bożydar Iwanow. Poniżej link:
https://www.youtube.com/watch?v=nBxOCJLRPl0
Awatar użytkownika
Tomol
Podziękował: 20 razy
Podziękowano: 16 razy

Postautor: Tomol » 08 marca 2017, 18:23

Byłem na tej Metalmanii jak i rok później głównie właśnie z powodu TG :).
Musiałbym poszukać bo posiadam gdzieś materiały na vhs z koncertu w MegaClubu z Katowic 1997 r.
Relację też prowadził Bożydar - gospodarz świetnego wówczas magazynu "Strych" na Tvp3 !.

ps. w najnowszym Metal Hammerze jest wywiad z Anni .
Awatar użytkownika
ecia
Podziękował: 17 razy
Podziękowano: 13 razy

Postautor: ecia » 08 marca 2017, 19:25

Marcin pisze:Niedawno znalazłem bardzo stary wywiad z Anneke i klawiszowcem Frankiem z 1997 roku podczas festiwalu Metalmania, plus fragmenty utworów zespołu The Gathering z tej muzycznej imprezy. Jeszcze jako ciekawostkę podam fakt, że wywiad przeprowadził ten sam dziennikarz, który jeszcze przeprowadził wywiad z Anneke dla "Metal Hammera", który kiedyś go przepisałem, ponieważ w tamtym czasie pracował dla tego czasopisma. Głównie jest dziennikarzem sportowym. W ostatnim czasie pracował w redakcji sportowej Polsatu. A nazywa się Bożydar Iwanow. Poniżej link:
https://www.youtube.com/watch?v=nBxOCJLRPl0

Nie widziałam tego materiału wcześniej. Kurde Aneczka taka młoda, wywiad przeprowadzany na parkingu za Spodkiem, cóż za spartańskie warunki ;) Szkoda że miałam wtedy jakieś 9lat i nie miałam bladego pojęcia o tak wspaniałej muzyce.
Powiedzieć wszystko?
Nie to niemożliwe.
Zawsze zostaje to co najważniejsze
i co się nie da okpić powiedzeniem.
Awatar użytkownika
Vinlett

Postautor: Vinlett » 08 marca 2017, 22:56

Marcin pisze:Niedawno znalazłem bardzo stary wywiad z Anneke i klawiszowcem Frankiem z 1997 roku podczas festiwalu Metalmania, plus fragmenty utworów zespołu The Gathering z tej muzycznej imprezy.
Wydaje mi się, że już to widziałam, ale zawsze miło zobaczyć ponownie ;) Nie miałam pojęcia, że Bożydar Iwanow, czyli pan, który komentuje mecze, zajmował się kiedyś dziennikarstwem muzycznym.

Tomol pisze:Byłem na tej Metalmanii jak i rok później głównie właśnie z powodu TG :).
Zdziwiłabym się wielce, gdyby Cię tam zabrakło, fana nr 1 ;)

Tomol pisze:ps. w najnowszym Metal Hammerze jest wywiad z Anni .
Zdradzisz nam, o czym opowiada? Może mówi coś o powstającym albumie VUUR ;)

Obrazek
Thank you for all your wonderful birthday messages! See how much love I feel? Little hearts popping around me all day #happy #44 #yuhuu!
Anneke dzisiaj świętuje kolejne urodziny. To już mickiewiczowska liczba, na którą wcale nie wygląda :)
I am the FBI.
Awatar użytkownika
Tomol
Podziękował: 20 razy
Podziękowano: 16 razy

Postautor: Tomol » 09 marca 2017, 18:21

Vinlett pisze:
Tomol pisze:Byłem na tej Metalmanii jak i rok później głównie właśnie z powodu TG :).
Zdziwiłabym się wielce, gdyby Cię tam zabrakło, fana nr 1 ;)

;)

Tomol pisze:ps. w najnowszym Metal Hammerze jest wywiad z Anni .

Vinlett pisze:Zdradzisz nam, o czym opowiada? Może mówi coś o powstającym albumie VUUR ;)

Ogólnie mówiąc pan red. pyta o rzecze które tutaj są nam znane *.* .Anneke opowiada o współpracy z Devinem,Arjenem i Johnem Wettonem (R.I.P :cry: ), o rocznicowym koncercie TG,"płynnym przejściu" z TGS do Vuur,o marzeniu o podłożeniu głosu do filmu animowanego lub gry komputerowej.Wszystko w stylu Anii - z lekkością i humorem.

Tematem który może nas tu najbardziej zainteresować to pytanie czy nad materiałem na Vuur pracuje sama ?

cyt:
"Większość piosenek napisałam z Joostem van den Broekiem,byłym klawiszowcem TGS.....Nie jest on członkiem Vuur ale zajął się produkcją naszego debiutanckiego krążka.Piosenki piszemy razem.....Stworzyłam tez kawałki z Esą Holopainenem z Amorphis i Markiem Holcombem z Periphery - dwóch całkowicie odmiennych kapel metalowych (śmiech) .Ale jakoś to wszystko pasuje do mego ogólnego zamysłu czym ma być Vuur.Wiadomo,że Mark gra swój Djent bardzo melodyjnie,ale gdy nagrał partię gitary na mój album,dodał do tego wszystkiego odpowiednią dawkę epickości.Na pokładzie pojawił się również Daniel Cardoso,z którym wcześniej pracowałam przy EIC.Także miałam tu kilku pomocników (śmiech) ." :)

Tutaj dalszy ciąg o Vuur. Luna
Awatar użytkownika
Vinlett

Postautor: Vinlett » 28 maja 2017, 22:57

Meezingen met Anneke Giersbergen en het Rosenberg Trio - De woordsoorten

Opis pod filmem: Music Box to nowy język muzyczny, program dostępny na Oefenen.nl (online) sprawia, że każdy może poprawić swój język holenderski.

I wszystko jasne ;)
I am the FBI.

Wróć do „Come wander with Anneke”