Bieżące wiadomości i wywiady

Czyli po prostu Anneke
Awatar użytkownika
Viento
Podziękował: 28 razy
Podziękowano: 11 razy

Bieżące wiadomości i wywiady

Postautor: Viento » 11 marca 2009, 18:47

Tutaj możemy zamieszczać sprawdzone wiadomości (NIE PLOTKI!) na temat poczynać Anneke i Agua de Annique oraz innych projektów oraz linki do wywiadów.

EDIT: W obozie TG póki co cicho sza, ale za to Anneke nie próżnuje. W marcu Agua de Annique koncertuje w Brazylii, Argentynie, Chile i Meksyku! Agua de Annique zostało zaproszone do Ameryk na skutek wielu próśb tamyejszych fanów. Anneke powiedziała: “It’s still an overwhelming feeling that people from another continent love my music, and I’m eager to play there again” (To wspaniałe uczucie, że ludzie mieszkający na innym kontynencie kochają moją muzykę i bardzo chętnie znów tam damy koncerty.)

Koncerty:

March 7, 2009 Hanger 110, São Paulo – Brazil
March 8, 2009 Mistura Fina, Río de Janeiro – Brazil
March 11, 2009 ND/Ateneo, Buenos Aires – Argentina
March 12, 2009 Teatro Caupolican, Santiago – Chile
March 14, 2009 Café Iguana, Monterrey – Mexico
March 15, 2009 Hard Rock Live, Mexico City - Mexico

Źródło: http://www.aguadeannique.com/news/9
Awatar użytkownika
Luna
Podziękował: 79 razy
Podziękowano: 54 razy

Re: Bieżące wiadomości i wywiady.

Postautor: Luna » 09 kwietnia 2009, 23:20

Anneke i jej mąż (oczywiście nie sami, w sensie fizycznym :)) budują w domu własne studio! :D

Obrazek

Agua de Annique pracują nad nowym materiałem i kiedy pomieszczenie będzie gotowe do nagrywania (tzn. latem), zabiorą się za kolejny album ;).

Przed Anneke niesamowite przeżycie. 5 czerwca, wraz z zespołem Blof zaśpiewa słynną piosenkę dla Tybetu podczas Night of Tibet w Amsterdamie. Co w tym takiego niezwykłego? Wieczór otworzy sam Dalajlama!

Poza tym kolejne koncerty:

April 12th: Perron 55 - Venlo - NL (Anneke solo together with Antimatter)
April 24th: So What - Gouda - NL (AdA rock show)
April 30th: Rock on Roll the stories - Nijmegen - NL (Anneke solo telling stories)
May 7th: Sounds recordshop - Venlo - NL (Anneke solo instore gig)
May 8th : Patronaat - Haarlem - NL (AdA acoustic show with special guest Niels Geusebroek)
May 9th: Rock on Roll the stories - 013 - Tilburg - NL (Anneke solo telling stories)
May 14th: Minstrel recordshop - Zwolle - NL (Anneke solo instore gig)
May 16th: Bosuil - Weert - NL (AdA acoustic show with special guest Niels Geusebroek)
May 17th: L'Usine - Amsterdam - NL (Anneke solo in a live talkshow)
May 29th: Luxor - Arnhem - NL (AdA rock show)
June 5th: Melkweg - Amsterdam - NL (Anneke solo together with Bløf at the Night of Tibet)
June 13th: Groene Engel - Oss - NL (AdA rock show)

Żródło: http://www.aguadeannique.com/blog/10
Awatar użytkownika
Bastet

Postautor: Bastet » 09 kwietnia 2009, 23:34

April 12th: Perron 55 - Venlo - NL (Anneke solo together with Antimatter)

Jak patrzę na takie rzeczy to dochodzę do wniosku, ze wszyscy na świecie mają fajnie tylko nie ja. Dlaczego Holandia, na bouga! Polska, Polska, zapraszam do Polski.
You're always so perceptive about everyone but yourself.
Awatar użytkownika
Luna

Postautor: Luna » 09 kwietnia 2009, 23:37

Tiamat pisze:W marcu Agua de Annique koncertuje w Brazylii, Argentynie, Chile i Meksyku! Agua de Annique zostało zaproszone do Ameryk na skutek wielu próśb tamyejszych fanów. Anneke powiedziała: “It’s still an overwhelming feeling that people from another continent love my music, and I’m eager to play there again” (To wspaniałe uczucie, że ludzie mieszkający na innym kontynencie kochają moją muzykę i bardzo chętnie znów tam damy koncerty.)

Może trzeba jakąś petycję napisać? :D
Awatar użytkownika
Sushi
Podziękował: 3 razy
Podziękowano: 7 razy

Postautor: Sushi » 10 kwietnia 2009, 10:14

Luna pisze:Przed Anneke niesamowite przeżycie. 5 czerwca, wraz z zespołem Blof zaśpiewa słynną piosenkę dla Tybetu podczas Night of Tibet w Amsterdamie. Co w tym takiego niezwykłego? Wieczór otworzy sam Dalajlama!

Dałabym się poćwiartować, żeby tam być....
Jak patrzę na takie rzeczy to dochodzę do wniosku, ze wszyscy na świecie mają fajnie tylko nie ja. Dlaczego Holandia, na bouga! Polska, Polska, zapraszam do Polski.

Podpisuję się pod tym. Czy Polska to jakaś zapadła wieś czy co? :cry:
Swoją drogą Anneke jest zaangażowana chyba w całą sprawę z Tybetam. Proszę bardzo, miło :)
"Monsters are real, and ghosts are real too. They live inside us, and sometimes, they win."
Awatar użytkownika
Natta
Podziękował: 39 razy
Podziękowano: 35 razy

Postautor: Natta » 10 kwietnia 2009, 11:52

Luna pisze:April 12th: Perron 55 - Venlo - NL (Anneke solo together with Antimatter)

Wielki Zielony i Szumiący Borze! Ja chcę jakiekolwiek nagrania z tego koncertu, bo inaczej zwariuję!...
Kosmiczne połączenie. Zazdroszczę tym, którzy będą mieli okazję usłyszeć to na żywo, będą orbitować pod sufitem.
Awatar użytkownika
Luna

Postautor: Luna » 23 kwietnia 2009, 04:51

Kolejny wpis na blogu Agua de Annique. Anneke jak zwykle pisze do fanów, jak do dobrych przyjaciół, z ciepłem i uśmiechem. Zespół jest aktualnie bardzo zajęty budową studia, pisaniem nowych utworów i przygotowywaniem się do ostatnich występów przed tym, jak znikną na trochę, aby nagrać kolejny album.

Kolejne występy:

April 24th So What - Gouda
May 8th Patronaat - Haarlem (with Niels Geusebroek)
May 16th De Bosuil - Weert (with Niels Geusebroek)
May 29th Luxor Live - Arnhem
June 13th Groene Engel - Oss

Zespół ma już 11 utworów gotowych do nagrywania!

Źródło: http://www.aguadeannique.com/blog/11
Awatar użytkownika
Viento
Podziękował: 28 razy
Podziękowano: 11 razy

Postautor: Viento » 23 kwietnia 2009, 07:01

Zespół ma już 11 utworów gotowych do nagrywania!

Niech zatem szybko to studio wybudują i nagrywają nowy album. A tak swoją drogą to AdA ma niezłe tempo - dwa albumy w ciągu dwóch lat i trzeci planowany :)
Awatar użytkownika
Luna

Postautor: Luna » 23 kwietnia 2009, 17:43

Przy Pure Air to się akurat nie napracowali, więc nic dziwnego, że album ukazał się tak szybko ;). Mam nadzieję, że ich kolejne dzieło będzie bardziej dopracowane. Jestem bardzo ciekawa, czy zajdą jakieś zmiany...
Awatar użytkownika
Bastet

Postautor: Bastet » 27 kwietnia 2009, 22:56

Więcej wiadomości o następcy "Air" :D Cytuję za portalem heavymusic.pl:
"Anneke van Giersbergen wraz ze swoim zespołem rozpocznie niedługo prace nad kolejnym albumem. Grupa Agua De Annique ma wejść do studia tuż po zakończeniu trasy koncertowej.

- Pracujemy jak pszczółki - zapewnia van Giersbergen. - Budujemy studio, piszemy nowe piosenki, robimy próby i przygotowujemy się do ostatnich koncertów przed tym, jak "znikniemy", żeby nagrać nowy album.

- Na dzień dzisiejszy mamy 11 piosenek gotowych do nagrania - dodaje artystka. - Wciąż pracuję jednak nad nowymi rzeczami. Dołączą do nas goście, z którymi do tej pory nie pracowałam, więc jestem tym bardziej podekscytowana."

I co wy na to? Ja jestem równie podekscytowana tymi gośćmi :D
You're always so perceptive about everyone but yourself.

Wróć do „Come wander with Anneke”