Gdynia, 26.01.13 - Anneke van Giersbergen i Danny Cavanagh

s.Miłosierdzia

Gdynia, 26.01.13 - Anneke van Giersbergen i Danny Cavanagh

Postautor: s.Miłosierdzia » 08 stycznia 2013, 07:48

Szukałam na forum i nie znalazłam, dlatego informuję, iż 26 stycznia (sobota) 2013r. w Klubie Muzycznym Ucho w Gdyni akustyczny koncert Anneke van Giersbergen & Danny Cavanagh.
Źródło:
http://www.ucho.com.pl/calendar/event/988
http://www.annekevangiersbergen.com/blog/120

Witam wszystkich, to mój pierwszy post, chociaż forum podglądam już od jakiegoś czasu...
Awatar użytkownika
Luna
Podziękował: 54 razy
Podziękowano: 42 razy

Re: Anneke i Danny w Polsce! - Gdynia, 26.01.13

Postautor: Luna » 08 stycznia 2013, 09:06

Witamy na forum :). Wielkie dzięki za informację!

No to teraz będę płakać :D. W tak krótkim czasie na pewno nie zorganizuję sobie środków (również transportu) na drugi koniec świata :cry:. A wygląda na to, że ta informacja wisi od początku grudnia :shock:. Chyba, że Polska została dopisana później... No, ale może Natta wreszcie będzie usatysfakcjonowana :D.
Awatar użytkownika
DarkMoonlight
Podziękował: 2 razy
Podziękowano: 13 razy

Postautor: DarkMoonlight » 08 stycznia 2013, 11:21

Jak ja to zobaczyłem, to myślałem, że padnę. Gdynia? No naprawdę wszędzie bym dojechał ale nie na drugi koniec Polski. Jak Ty Luna masz daleko, to co ja mam powiedzieć. Zastanawiałem się, żeby jechać bo bilet weekendowy kosztuje 70 zł. No ale to ponad 12 godzin tyrpania się pociągiem w jedną stronę. Kurka rurka czemu nie inne miasto. Mam nadzieję, że Natta się wybierze i nam wszystko pięknie opisze.
Wszystko jest gównem prócz moczu./wisdom/
Awatar użytkownika
Natta
Podziękował: 30 razy
Podziękowano: 22 razy

Postautor: Natta » 08 stycznia 2013, 12:57

No... 50 zł to niedużo. Chyba pójdę. Cieszę się, że w końcu coś jest w Polsce północnej. Zawsze była pomijana przez organizatorów wszystkiego.

Jeżeli ktoś z forum zdecyduje się pojechać, to proszę o kontakt na PW ;)
Awatar użytkownika
misiek14

Postautor: misiek14 » 08 stycznia 2013, 15:37

Chyba pojadę. Po pierwsze mam w Gdyni rodzinę, więc nie byłoby problemu z noclegiem, po drugie mam wtedy ferie, a po trzecie brat cioteczny ostatnio mnie namawiał żeby pojechać do Gdyni, więc przy okazji zaliczyłbym koncert ;)
Awatar użytkownika
Viento
Podziękował: 20 razy
Podziękowano: 7 razy

Postautor: Viento » 08 stycznia 2013, 15:55

Super cena za koncert.
Awatar użytkownika
Natta

Postautor: Natta » 08 stycznia 2013, 16:08

misiek14 pisze:Chyba pojadę. Po pierwsze mam w Gdyni rodzinę, więc nie byłoby problemu z noclegiem, po drugie mam wtedy ferie, a po trzecie brat cioteczny ostatnio mnie namawiał żeby pojechać do Gdyni, więc przy okazji zaliczyłbym koncert ;)

Super, Miśku. W razie czego, jakby nikt dorosły nie chciał z Tobą iść, a rodzice się sprzeciwiali, to możesz powiedzieć im że starsza koleżanka weźmie Cię pod skrzydła ;)
Awatar użytkownika
misiek14

Postautor: misiek14 » 08 stycznia 2013, 16:18

Natta pisze:Super, Miśku. W razie czego, jakby nikt dorosły nie chciał z Tobą iść, a rodzice się sprzeciwiali, to możesz powiedzieć im że starsza koleżanka weźmie Cię pod skrzydła ;)
Powiem, choć moja mama nigdy (no może oprócz mojego pierwszego koncertu ;) ) nie miała nic przeciwko koncertom, więc myślę, że nie będzie robić mi żadnych sprzeciwów, tym bardziej, że pewnie będzie mnie miał kto dowieźć i odwieźć spod klubu ;)

Jak będe już wszystkiego pewien, to się zgadamy na PW :)
Awatar użytkownika
Natta

Postautor: Natta » 08 stycznia 2013, 16:32

OK, tak czy inaczej warto się spotkać i chociaż chwilę pogadać. Może ktoś jeszcze z forum pojedzie? Do Gdańska z Warszawy jest 5h polskim busem, można wyhaczyć go w niedrogiej cenie. A z przystanku polskiego busa do Gdyni można bezproblemowo i szybko dojechać kolejką SKM. Mogę pomóc w razie czego ;) To naprawdę nie jest tak strasznie daleko, przynajmniej dla wielu z Was z Polski centralnej.
Awatar użytkownika
Vinlett
Podziękował: 38 razy
Podziękowano: 59 razy

Postautor: Vinlett » 08 stycznia 2013, 17:05

Luna pisze:A wygląda na to, że ta informacja wisi od początku grudnia :shock:. Chyba, że Polska została dopisana później...
Wydaje mi się właśnie, że ta druga opcja, bo pamiętam jak byłam niezadowolona z faktu, że znowu nie w Polsce ;).

Za daleko jak dla mnie. Już kiedyś się telepałam pociągiem z południa Polski nad morze przez 12 godzin i to była męczarnia.

Natto, Miśku, dobrej zabawy i pięknych wspomnień. Nie zapomnijcie potem na forum opisać jak wrażenia:)
I am the FBI.

Wróć do „Anneke w Polsce”