Premiera tuż, tuż...

O muzyce ogólnie
Awatar użytkownika
Domin

Re: Premiera tuż, tuż...

Postautor: Domin » 23 lipca 2011, 13:52

A ja się pytam: PO CO? Steven niech się skupi na Porcupine Tree. Jego solowy album był dla mnie nieciekawy dość, coś mi się tam podobało, ale ogólnie... nieciekawy. Ten nowy utwór też jest kiepski jak dla mnie. Mdły i ta jego progresja przyjmuje postać dość oklepaną, to już było, a od takiego zawodnika trzeba się spodziewać i oczekiwać trzeba od niego więcej. Poza tym, album dwu płytowy? Szkoda że nie 10-cio płytowy!! Wilsonowi coraz częściej brak umiaru, pcha w wydawnictwa masę rzeczy, a tak naprawdę połowa jest do dupy.

Edit: Nowy klip Soulfly nosi tytuł "World Scum". Gościnnie zaryczał tam Travis Ryan z Cattle Decapitation!!! To będzie chyba najbrutalniejszy Soulfly jaki Max nagrał. Btw będzie nazywał się "Enslaved" i wyjdzie nakładem Roadrunner 13 marca!!

World Scum

Lista utworów:
Resistance
World Scum
Intervention
Gladiator
Legions
American Steel
Redemption Of Man By God
Treachery
Plata O Plomo
Revengeance
Chains
Slave
Bastards
Soulfly VII

Obrazek

Poza tym w jednym z kawałków oprócz Ryana, zaśpiewa Dez Fafara. W kawałku "Revengeance" zaśpiewają Igor (syn Max'a) i Richie (pasierb Max'a), a na perkusji zagra Zyon (syn Max'a). Szykuje się rodzinny album ;)

Ponadto Soulfly zmienił skład:
Obecny skład zespołu - btw obczajcie koszulkę perkusisty ;)))))
Awatar użytkownika
Vinlett
Podziękował: 38 razy
Podziękowano: 59 razy

Postautor: Vinlett » 18 lutego 2012, 23:07

World Scum sprawia zarąbiaszcze wrażenie :D. Ten kawałek uświadomił mi, że już dawno nie słuchałam czegoś równie potężnego brzmieniowo. Chyba czas, by zapełnić tę lukę ;).

Moonspell szykuje nową płytę. A właściwie dwie płyty. Okładka pierwszej- Alpha Noir została zaprojektowana przez Setha Siro Antona z Septicflesh i prezentuje się tak:

Obrazek

Podwójny album Moonspell- Alpha Noir/Omega White ujrzy światło dzienne 27 kwietnia. Omega White ma składać się z ośmiu utworów, a materiał ma być hołdem dla twórczości Type O Negative i Sisters Of Mercy.

Kilka tytułów z Alpha Noir- Versus, Alpha Noir, Lickanthrope, Em Nome Do Medo, Grandstand.

Na Omega White pojawią się m.in. Herodisiac, White Skies i Whiteomega.

źródło
I am the FBI.
Awatar użytkownika
Domin

Re: Muzyczne newsy

Postautor: Domin » 10 marca 2012, 11:44

Lubi ktoś zespół AHAB? To niemiecki funeral doom metalowy skład. W maju wychodzi ich kolejny album, zwie się "The Giant"... a próbkę macie tu SŁUCHAĆ . Jak tak to będzie brzmiało to ja czekam i ślinię się jak pojebany :D
Awatar użytkownika
DarkMoonlight
Podziękował: 2 razy
Podziękowano: 13 razy

Postautor: DarkMoonlight » 11 marca 2012, 11:22

Projekt na który czeka wielu fanów Stevena Wilsona i Mikaela Åkerfeldta ujrzy światło dzienne 7 maja.
Album zatytułowany będzie Storm Corrosion, a złoży się na niego sześć epickich kompozycji o łącznym czasie trwania niespełna 50 minut:
Moim zdaniem rewelacyjna okładka
Obrazek
1. Drag Ropes – 9:52
2. Storm Corrosion – 10:12
3. Hag – 6:28
4. Happy – 4:53
5. Lock Howl – 6:09
6. Ljudet Innan – 10:20
Wszystko jest gównem prócz moczu./wisdom/
Awatar użytkownika
Domin

Postautor: Domin » 26 marca 2012, 18:57

MARDUK!!! Blackowa załoga ze Szwecji przygotowała już swój 12 album !! Będzie zwał się "Serpent Sermon" i wyjdzie pod koniec maja!!

01. Serpent Sermon
02. Messianic Pestilence
03. Souls For Belial
04. Into Second Death
05. Temple Of Decay
06. Damnation's Gold
07. Hail Mary (Piss-Soaked Genuflexion)
08. M.A.M.M.O.N.
09. Gospel Of The Worm
10. World Of Blades

Okładka
Obrazek

Można już posłuchać:
"M.A.M.M.O.N."

Sesja w zdjęciach :D
Pendulum Prey

Postautor: Pendulum Prey » 27 marca 2012, 06:12

Domin pisze:Można już posłuchać:
"M.A.M.M.O.N."

Wokalnie - bieda, zważywszy na to, co Mortuus potrafił z siebie wydobyć. Muzycznie - coś się tam dzieje ciekawego i to na tyle, że chyba skosztuję sobie całego albumu, jak już się ukaże.
The fact is that far more crime and child abuse has been committed by zealots in the name of God, Jesus and Mohammed than in the name of Satan
Awatar użytkownika
DarkMoonlight
Podziękował: 2 razy
Podziękowano: 13 razy

Postautor: DarkMoonlight » 08 kwietnia 2012, 12:19

Polski zespół Eternal Deformity na koniec kwietnia zapowiedział premierę nowego albumu. Tutaj trailer, który naprawdę porywa, jak mi się podoba taka muzyka, a podoba bardzo to musi być to dobre: http://vimeo.com/35628090
Tutaj okładka: Obrazek
album już zbiera świetne recenzje, więc ja cierpliwie czekam.
Wszystko jest gównem prócz moczu./wisdom/
Awatar użytkownika
Domin

Postautor: Domin » 08 kwietnia 2012, 22:52

Pendulum Prey pisze:Wokalnie - bieda, zważywszy na to, co Mortuus potrafił z siebie wydobyć. Muzycznie - coś się tam dzieje ciekawego i to na tyle, że chyba skosztuję sobie całego albumu, jak już się ukaże.

Fucktycznie ;) Album może być fajny, jest pazur, jest melodyjny wokal i to nie jakiś pedalski ;) Muzyka też spoko. Poczekamy, hmmm posłuchamy :D
Awatar użytkownika
Domin

Postautor: Domin » 29 sierpnia 2012, 13:26

Aimless Arrow

Oto nowy kawałek zespołu Converge! Album wyjdzie 6 października i będzie się zwał "All We Love We Leave Behind".

All We Love We Leave Behind:
01 Aimless Arrow
02 Trespasses
03 Tender Abuse
04 Sadness Comes Home
05 Empty on the Inside
06 Sparrow’s Fall
07 Glacial Pace
08 No Light Escapes (bonus)
09 Vicious Muse
10 Veins and Vails
11 Coral Blue
12 Shame in the Way
13 On My Shield (bonus)
14 Precipice
15 All We Love We Leave Behind
16 Runaway (bonus)
17 Predatory Glow

Obrazek

Zapowiada się świetny album ;)
Awatar użytkownika
Siemowit

Postautor: Siemowit » 16 września 2012, 02:44

Domin pisze:MARDUK!!! Blackowa załoga ze Szwecji przygotowała już swój 12 album !! Będzie zwał się "Serpent Sermon" i wyjdzie pod koniec maja!!

Domyślam się, że będzie czego posłuchać... aczkolwiek tytuł albumu jest wręcz "niemardukowy".

Wróć do „Dla muzyki, o muzyce, z muzyką”