Najweselsze piosenki

O muzyce ogólnie
Awatar użytkownika
Luna
Podziękował: 79 razy
Podziękowano: 55 razy

Re: Najweselsze piosenki.

Postautor: Luna » 09 grudnia 2011, 03:15

Och, no litości! Co to za tyfus!!? :lol: :lol: :lol:
Awatar użytkownika
Domin

Postautor: Domin » 09 grudnia 2011, 16:32

Ta po lewej, pokazała majtki, ma głęboki dekolt... normalnie najweselsza piosenka jaką widziałem, tak.... widziałem, bo słuchać się tego nie da :P
Awatar użytkownika
ecia
Podziękował: 17 razy
Podziękowano: 13 razy

Postautor: ecia » 09 grudnia 2011, 16:44

Czy to są te same laski co od "seksualna niebezpieczna"?
Niezły szit, nie ma co ;]
Powiedzieć wszystko?
Nie to niemożliwe.
Zawsze zostaje to co najważniejsze
i co się nie da okpić powiedzeniem.
Awatar użytkownika
Sushi
Podziękował: 3 razy
Podziękowano: 7 razy

Postautor: Sushi » 15 stycznia 2012, 04:35

Nie wiem, pierwszy raz te panienki widzę xD
Z tego co tam mi gadali, to chyba ten teledysk jest zrobiony na zasadzie jaj ^^
Nie wiem mnie ten kawałek wprawia w głupawkę, pomimo tego, że jest chujowy :mrgreen:
"Monsters are real, and ghosts are real too. They live inside us, and sometimes, they win."
Awatar użytkownika
Luna

Postautor: Luna » 03 marca 2012, 02:48

Aaaa! Przypomniał mi się mój ukochany kawałek z jednego z najcieplejszych i najbardziej uroczych filmów o miłości, tj. z "Benny i Joon":

The Proclaimers - "I'm Gonna Be (500 Miles)"

Uwielbiam! :D
Awatar użytkownika
Luna

Postautor: Luna » 14 maja 2012, 01:36

Piosenka z "Where the Wild Things Are":

Karen O & the Kids - "All Is Love"

Zakochałam się :D.
Awatar użytkownika
Sushi

Postautor: Sushi » 25 maja 2012, 21:13

Aaaa! Przypomniał mi się mój ukochany kawałek z jednego z najcieplejszych i najbardziej uroczych filmów o miłości, tj. z "Benny i Joon":

The Proclaimers - "I'm Gonna Be (500 Miles)"

aaaaaaaa!!!!!!!!!!! UWIEEEELBIAAAM!!! Przy tym włącza mi się dziwny motorek i ekhm... Po prostu uwielbiam xD

Może i to nie jest jakaś pozytywna piosenka, ale daje mi dziwnego kopa. Nie można mi jej puszczać w miejscu publicznym, bo drę ryja ^^

Creedence Clearwater Revival-Have You Ever Seen The Rain?

Mam podobnie z tym- Fool's Garden Lemon Tree Uwielbiam, bardzo odprężające i, dziwne, poprawia mi humor, szczególnie fragment dada dadadada didom da! xD A przy "I'm turning turning turning around" najchętniej bym się pokręciła gdybym nie była popsuta :lol:

Natomiast na miłe posiedzenie wieczorne na dworze z piwskiem, jak na żula przystało idealne jest to: Simon & Garfunkel Homeward Bound <3 <3 <3 <3 Absolutnie genialny w swej prostocie numer. W ogóle S&G wymiatają ^^
"Monsters are real, and ghosts are real too. They live inside us, and sometimes, they win."
Awatar użytkownika
Luna

Postautor: Luna » 31 maja 2012, 01:56

Sushi pisze:Mam podobnie z tym- Fool's Garden Lemon Tree Uwielbiam, bardzo odprężające i, dziwne, poprawia mi humor, szczególnie fragment dada dadadada didom da! xD A przy "I'm turning turning turning around" najchętniej bym się pokręciła gdybym nie była popsuta :lol:

Ta piosenka jest zajebista! Jedyna w swoim rodzaju... Albo po prostu przemawia przeze mnie sentyment, bo to jeden z pierwszych kawałków z radia, jakie pamiętam i kojarzy mi się z dzieciństwem :D.
Awatar użytkownika
Sushi

Postautor: Sushi » 31 maja 2012, 11:30

Sushi napisał(a):
Mam podobnie z tym- Fool's Garden Lemon Tree Uwielbiam, bardzo odprężające i, dziwne, poprawia mi humor, szczególnie fragment dada dadadada didom da! xD A przy "I'm turning turning turning around" najchętniej bym się pokręciła gdybym nie była popsuta

Ta piosenka jest zajebista! Jedyna w swoim rodzaju... Albo po prostu przemawia przeze mnie sentyment, bo to jeden z pierwszych kawałków z radia, jakie pamiętam i kojarzy mi się z dzieciństwem .

No i między innymi dlatego to tak pozytywnie nakręca xD Mam tak samo jeszcze z
UB40 - Red Red Wine
i The Police- every breath you take. uwielbiam te kawałki xD tylko mi się przykro zrobiło jak zobaczyłam kto śpiewa w UB40 jakoś inaczej sobie go wyobrażałam xD xD
Awatar użytkownika
ecia
Podziękował: 17 razy
Podziękowano: 13 razy

Postautor: ecia » 02 czerwca 2012, 22:08

Sushi pisze:The Police- every breath you take. uwielbiam te kawałki xD

Można było się spodziewać, że dla Ciebie piosenka o facecie, który prześladuje swoją byłą może być wesoła ;D
Powiedzieć wszystko?
Nie to niemożliwe.
Zawsze zostaje to co najważniejsze
i co się nie da okpić powiedzeniem.

Wróć do „Dla muzyki, o muzyce, z muzyką”