I'm Stuck Between

O muzyce ogólnie
Awatar użytkownika
Vinlett
Podziękował: 38 razy
Podziękowano: 59 razy

Re: I'm Stuck Between

Postautor: Vinlett » 18 marca 2015, 21:28

Sacrum Profanum: Anathema vs. Kimaera

Z sentymentu zagłosowałam na klasykę, ale widać, że fani Kimaery przejęli Internet i już raczej nie oddadzą ;). Nie dziwię się, bo cover jest całkiem niezły.
I am the FBI.
Awatar użytkownika
Luna
Podziękował: 54 razy
Podziękowano: 42 razy

Postautor: Luna » 21 maja 2015, 00:05

Rzeczywiście bardzo dobry cover, ale to, że wygrał i to tak spektakularnie, jest dla mnie niezrozumiałe :D.

Weszłam dzisiaj na fejsa i przeczytałam, że kto nie włącza I'm Stuck Between, ten impertynent. No to włączyłam. Akurat usiadłam do kompa, niczego nie słuchałam i pomyślałam sobie, że chętnie sprawdzę, jak to wszystko teraz brzmi, czy coś się zmieniło. Niestety załapałam się tylko na pół godziny. Muszę Ci powiedzieć, Mac, że zmieniło się wiele i jestem naprawdę miło zaskoczona. Wyrobiłeś sobie świetny, łagodny, radiowy głos, który bardzo przyjemnie modulujesz, mówisz barwnie i jak zawsze puszczasz bardzo dobrą muzykę. Od teraz postaram się pamiętać o środach, bo aż chce się Ciebie słuchać :).
Awatar użytkownika
Macbeth

Postautor: Macbeth » 21 maja 2015, 22:17

Dostałem informację, że pojawił się nowy post w tym temacie i pomyślałem, że zerknę, chociaż obawiałem się, że może jakaś chryja wyskoczyła, a tu proszę, jednak miło.

Miło czytać takie rzeczy, zwłaszcza, że masz porównanie do przekazu z przeszłości. Dziwne tylko, że według mnie wcale za dużo się nie zmieniło ;)

W każdym razie korzystaj póki możesz, bo nie zabawię już długo z audycją autorską w Radiu Aktywnym.
Awatar użytkownika
Luna
Podziękował: 54 razy
Podziękowano: 42 razy

Postautor: Luna » 12 sierpnia 2015, 03:49

Macbeth pisze:Miło czytać takie rzeczy, zwłaszcza, że masz porównanie do przekazu z przeszłości. Dziwne tylko, że według mnie wcale za dużo się nie zmieniło ;)

Dla mnie różnica jest bardzo duża. Kiedyś audycja była fajna, bo muzyka dobra i w sumie Ty taki, hm, pocieszny :D. Ale teraz brzmisz naprawdę profesjonalne 8-).

Macbeth pisze:W każdym razie korzystaj póki możesz, bo nie zabawię już długo z audycją autorską w Radiu Aktywnym.

Łaj???

Wróć do „Dla muzyki, o muzyce, z muzyką”