I'm Stuck Between

O muzyce ogólnie
Awatar użytkownika
ecia
Podziękował: 16 razy
Podziękowano: 7 razy

Re: I'm Stuck Between

Postautor: ecia » 28 kwietnia 2013, 14:56

Wczoraj siedząc u wulkanizatora nadrobiłam zaległości, bo ostatni tydzień miałam dosyć zabiegany.

Podobała mi się relacja z Defying i Butterfly Trajectory - często mnie też irytuje jak się koncerty opóźniają - przy weekendzie mnie to tak nie razi, bo człowieka nic nie goni, nie ma tej świadomości, że "jutro trzeba wczas wstać, że może jeszcze coś trzeba zrobić", a jeszcze gorzej jak człowiek gdzieś dalej jedzie i przed nim jeszcze dłuższa droga.
Powiedzieć wszystko?
Nie to niemożliwe.
Zawsze zostaje to co najważniejsze
i co się nie da okpić powiedzeniem.
Awatar użytkownika
Natta
Podziękował: 30 razy
Podziękowano: 22 razy

Postautor: Natta » 28 kwietnia 2013, 15:03

Mnie też się podoba relacja Maca, to co napisał to sama prawda. Mnie też strasznie denerwują obsuwy, zwłaszcza kiedy trzeba po koncercie gdzieś zdążyć na autobus albo wstać rano do roboty. Niestety nie zawsze da się tego uniknąć i często jest to wina organizatora, a nie zespołu.
Awatar użytkownika
Macbeth

Postautor: Macbeth » 01 czerwca 2013, 19:30

Dlatego uwielbiam koncerty chłopaków z Post-rockPl i to wcale nie dlatego, że ściągają dobre zespoły i że udało nam się zakumplować, ale dlatego, że u nich każdy koncert musi się skończyć do 23. Takie są ustalenia i tylko raz się to przeciągnęło na kilkanaście koncertów...

EDIT (01.06.13): Trochę się znowu dzieje w audycji. Ruszam z cyklem, w którym współprowadzę poszczególne wydania z innymi osobami działającymi w RA. Jedna taka audycja odbyła się tydzień temu i sporo w niej było muzyki z lat dziewięćdziesiątych.

Następna prawdopodobnie za tydzień, a za dwa kosmiczne wydarzenie :)

Przy okazji pojawił się konkurs, w który można wygrać całą dyskografię The Samuel Jackson Five.
Awatar użytkownika
Vinlett
Podziękował: 38 razy
Podziękowano: 59 razy

Postautor: Vinlett » 13 lipca 2013, 23:14

Macbeth pisze:Następna prawdopodobnie za tydzień, a za dwa kosmiczne wydarzenie :)
Powinieneś rzeczywiście kiedyś zrobić prawdziwą kosmiczną audycję ;). Taką, w której będzie dużo o SW, ST, Odysei kosmicznej i tego typu podobnych klimatach ;].

Macbeth pisze:Przy okazji pojawił się konkurs, w który można wygrać całą dyskografię The Samuel Jackson Five.
Dzięki temu konkursowi przypomniałam sobie o jednym z najbardziej niespodziewanych wydarzeń, które przytrafiło mi się wieki temu.

Achtung! Achtung!
Komunikat dla wszystkich zainteresowanych!

Od przyszłego tygodnia audycja zmienia czas emisji. I'm stuck between będzie można usłyszeć w środy w godzinach 21.00 - 22.30.

info na blogu
I am the FBI.
Awatar użytkownika
ecia
Podziękował: 16 razy
Podziękowano: 7 razy

Postautor: ecia » 13 lipca 2013, 23:33

Ejej dopiero teraz zauważyłam, że do 22:30, normalnie to jest rozbój! Odbieranie nam 30minut muzyki tudzież Mac'owego mruczenia do mikofonu! ;]
Powiedzieć wszystko?
Nie to niemożliwe.
Zawsze zostaje to co najważniejsze
i co się nie da okpić powiedzeniem.
Awatar użytkownika
Macbeth

Postautor: Macbeth » 14 lipca 2013, 01:06

A to tak znowu bardzo źle? Przecież i tak nikt nie słuchał ;)
Awatar użytkownika
Vinlett

Postautor: Vinlett » 06 listopada 2013, 21:38

Nieprawda, ktoś jednak słuchał ;).

The Whispers of Sadness IV - głosowanie
Jeśli myślicie nawiązać do naszej tradycji umawiania się na jakiś utwór The Gathering, to piszcie. Na razie wstrzymam się ze swoim głosowaniem. Tym razem chodzi mi po głowie "Travel". Co sądzicie? ;)
I am the FBI.
Awatar użytkownika
Natta
Podziękował: 30 razy
Podziękowano: 22 razy

Postautor: Natta » 07 listopada 2013, 14:11

Ja się pośpieszyłam i już zagłosowałam, znalazł się tam utwór The Gathering, ale nie "Travel" (który notabene świetnie tu pasuje) więc niestety możecie mnie wyłączyć ze "zmowy" :(
Awatar użytkownika
misiek14

Postautor: misiek14 » 07 listopada 2013, 19:03

Też już zagłosowałem i też nie na "Travel". :(
Awatar użytkownika
Vinlett

Postautor: Vinlett » 11 listopada 2013, 12:20

A na co zagłosowaliście, jeżeli to nie tajemnica? Może się dołączę, przecież nie na jeden utwór The Gathering mogę zagłosować ;).

Liczyłam też na odzew ze strony stałych spiskowców ;D.
I am the FBI.

Wróć do „Dla muzyki, o muzyce, z muzyką”