Muzyczne newsy

O muzyce ogólnie
Awatar użytkownika
Viento
Podziękował: 20 razy
Podziękowano: 7 razy

Re: Muzyczne newsy

Postautor: Viento » 24 lutego 2013, 09:37

My płaciliśmy kartą, nie wiem czy da się inaczej.
Awatar użytkownika
Siemowit

Postautor: Siemowit » 07 kwietnia 2013, 23:36

Zmarł Sławek "Mortifer" Archangielskij, basista HATE, znany również środowiskom rodzimowierczym jako gitarzysta zespołu SALTUS.

Info

Chwała i cześć Jego pamięci [*]
Awatar użytkownika
DarkMoonlight
Podziękował: 2 razy
Podziękowano: 13 razy

Postautor: DarkMoonlight » 30 kwietnia 2013, 12:40

Toż to news:)
Serj Tankian, Devin Townsend and Ihsahn nagrawają singiel charytatywny. Kawałek ukaże się 18 lipca, a pieniądze ze sprzedaży zostaną przeznaczone na bezpłatne lekcje i instrumenty dla dzieci z biednych rejonów Afryki.
Więcej informacji tutaj: http://www.revolutionharmony.org/home.cfm.

Piosenka zatytułowana "We Are" zawiera wokale Serj Tankian and Ihsahn i gitarową solówkę Devina Townsend. Za kompozycję, mastering i aranż odpowiada Ray Holroyd.
Wszystko jest gównem prócz moczu./wisdom/
Awatar użytkownika
Luna
Podziękował: 54 razy
Podziękowano: 42 razy

Postautor: Luna » 30 kwietnia 2013, 20:37

Kurczę, zapowiada się mega ciekawie :D.

No i przeszło mi przez myśl, że skoro Devin zna, czy tam pozna Tankiana, to może i Anneke będzie miała z nim kontakt i wreszcie nagrają coś razem xD.
Awatar użytkownika
DarkMoonlight
Podziękował: 2 razy
Podziękowano: 13 razy

Postautor: DarkMoonlight » 20 czerwca 2013, 11:01

I mamy numer Revolution Harmony - We Are
Może ja jestem jakiś zboczony ale mi się mega podoba. Ale taka załoga, to musiało wypalić.
Wszystko jest gównem prócz moczu./wisdom/
Awatar użytkownika
Domin

Postautor: Domin » 20 czerwca 2013, 23:55

Mnie osobiście Serj obrzydł do granic możliwości. W tym kawałku tak naprawdę słychać tylko jego, tak jakby on go napisał. Wszystko jest w jego stylu. Nie ma tu mistyczności Ihsahna i szaleństwa Devina, jest za to pianie Serja. Moja tolerancja tego pana obejmuje w tym momencie tylko albumy SOAD :P
Awatar użytkownika
Natta
Podziękował: 30 razy
Podziękowano: 22 razy

Postautor: Natta » 21 czerwca 2013, 12:21

Kawałek mógłby być świetny, gdyby Serj postawił na inny rodzaj śpiewu. Te jego groteskowe pianie czasami jest fajne, ale tutaj wybitnie nie pasuje. Przecież Serj potrafi śpiewać inaczej, bardziej naturalnie i "klasycznie". A tutaj to wszystko się miesza i wychodzi strasznie chaotyczny numer. Ihsahn i Devin jak zawsze na propsie, chociaż Devina tam było mało akurat.
Awatar użytkownika
Vinlett
Podziękował: 38 razy
Podziękowano: 59 razy

Postautor: Vinlett » 24 czerwca 2013, 20:53

Świetny, pozytywny kawałek. Mnie Serj nie obrzydł, bo nie słucham go za często. A ten początek refrenu, kiedy wchodzi jego pozornie chaotyczny wokal, jest taki mega optymistyczny, że mimowolnie się uśmiecham. Jak dla mnie to "We Are" mógłby zostać hitem lata ;).
I am the FBI.
Awatar użytkownika
Luna
Podziękował: 54 razy
Podziękowano: 42 razy

Postautor: Luna » 14 lipca 2013, 23:28

Mnie się ten utwór bardzo podoba ;). Serj najgłośniej śpiewa, ma mocny głos, ale jak dla mnie to Ihsahn ma większą siłę przebicia, więc panowie się fajnie równoważą. Tankian jest specyficzny, ale to jego znak firmowy. Śpiewa, jak Tankian, żeby wszyscy wiedzieli, że zaśpiewał Tankian :D. Ihsahn też nie jest tutaj inny, niż zazwyczaj ;). Abbie Johnson również dała radę, bardzo przyjemnie się jej słucha.

VIBEKE STENE POWRACA!!! :D :D :D

Miałam o tym napisać już jakiś czas temu i zapomniałam... Siódmego czerwca Vibeke napisała na swoim facebooku:

Silence broken...
The time has come to break the silence and get back into the storm! First of all I wish to express my heartfelt thanks and gratitude towards the people who have been asking for my return! An album is on its way...

ale to jeszcze, kuźwa, nic!!!

...but first I will be participating in Asgeir Mickelson's extreme metal-project God Of Atheists, together with - amongst others - Ihsahn, ICS Vortex and Trym. Exciting times ahead!

!!!

Domin pisał już tutaj o God of Atheists, ale wtedy jeszcze nie wiadomo było, że zaśpiewa z nimi Vibeke! Zdaje się, że tylko w jednym kawałku, ale to i tak super. Kurczę, jaram się :D.

http://www.godofatheists.com/

Na solowy album Vibeke również czekam, chociaż troszkę się obawiam. No, ale na obawy przyjdzie jeszcze pora ;). Póki co nie wiadomo, co ta kobieta wymyśliła :D.
Awatar użytkownika
Natta
Podziękował: 30 razy
Podziękowano: 22 razy

Postautor: Natta » 15 lipca 2013, 11:47

Ohohohoho, same wielkie nazwiska! Ihsahn, Vortex, legenda norweskiej perkusji Trym.. Mickelson, który pomógł Ihsahnowi stworzyć prawie wszystkie jego albumy solowe. I Vibeke, której wokal nigdy mnie jakoś nie powalał, ale przecież też jest muzykiem wysokiej klasy. Kurka wodna, nastawiam się na coś przezajebistego! Jeszcze tylko Ihriel i Garma brakuje do tego towarzystwa :lol: :lol: :lol:

Wróć do „Dla muzyki, o muzyce, z muzyką”