Oceń utwór powyżej :)

O muzyce ogólnie
Awatar użytkownika
DarkMoonlight
Podziękował: 2 razy
Podziękowano: 13 razy

Re: Oceń utwór powyżej :)

Postautor: DarkMoonlight » 25 marca 2016, 12:01

Starofash to kawał dobrego grania. To są muzycy, którzy wiedzą jak robić dobrą muzykę. Numer ma niesamowity klimat. O głosie chyba nie muszę wspominać, bo każdy wie, że jest wyjątkowy:)
daję 9/10
Ode mnie coś polskiego:)
Tranquilizer - Mask off
Wszystko jest gównem prócz moczu./wisdom/
Awatar użytkownika
Luna
Podziękował: 54 razy
Podziękowano: 42 razy

Postautor: Luna » 20 sierpnia 2016, 13:13

W pierwszej chwili pomyślałam, że będę musiała to zmęczyć, ale utwór tak pięknie się rozwija, że całkiem mi się wkręcił i zapętlił. Bardzo fajny klimat, niesamowity saksofon...
8/10

Ode mnie: Jesu i Sun Kil Moon - "A Song of Shadows"
Awatar użytkownika
Vinlett
Podziękował: 38 razy
Podziękowano: 59 razy

Postautor: Vinlett » 20 sierpnia 2016, 16:50

W pierwszej chwili pomyślałam: o, nie, znowu jakiś przydługi, rozbudowany, melancholijny usypiacz. Na szczęście szybko się okazało, że utwór jest czarujący. Nie wiem o czym wokalista opowiada, ale podoba mi się sposób w jaki snuje tę opowieść, za sprawą emocji włożonych w artykułowanie tekstu. Muzycznie to właściwie jeden zapętlony motyw, ale piękne to tło dla tych emocji.
8/10

"John's Walk" Jamin Winans
I am the FBI.
Awatar użytkownika
Luna
Podziękował: 54 razy
Podziękowano: 42 razy

Postautor: Luna » 29 grudnia 2016, 23:40

Vin, to jest bardzo prostolinijne wyznanie miłosne :)

Przepiękny, senny i kojący utwór. Smutny i czarujący zarazem. Nie mam pojęcia o filmie, z którego pochodzi, ale z chęcią bym go obejrzała, jeśli obraz jest kompatybilny z tymi delikatnymi dźwiękami.
9/10

Ode mnie:

Chelsea Wolfe - "Boyfriend"
Marcin
Podziękował: 12 razy
Podziękowano: 10 razy

Postautor: Marcin » 21 marca 2017, 23:13

Parę chwil temu z ciekawości czytałem o niej w Wikipedii. Dowiedziałem się, że jest wokalistką rockową, a odwołuje się także do jeszcze bardziej ciężkich brzmień. Jeżeli chodzi o ten kawałek, jest taki bardzo spokojny, zagrany akustycznie. Słuchając go, nie porwał mnie za bardzo, może jak go częściej zacznę słuchać, to się bardziej do niego przekonam. Ale muszę przyznać, że jest pięknie zagrany, ma klimat i niejednego słuchacza mógłby pochłonąć. Daję 7/10.

Ode mnie:

Ciryam - "Dream's Factory" (live)

https://www.youtube.com/watch?v=aZOZyrePWNE

Wróć do „Dla muzyki, o muzyce, z muzyką”