Giełda muzyczna

O muzyce ogólnie
Awatar użytkownika
Ivanhoe

Giełda muzyczna

Postautor: Ivanhoe » 30 stycznia 2010, 12:55

UWAGA!!! Parę dobrych płyt za nieduże pieniądze do kupienia:

http://sir_ivanhoe.republika.pl/konieckolekcji.html

Więcej informacji na PM, decyduje kolejność zgłoszeń, więc radzę się pospieszyć. Zgłoszenia przyjmuję do połowy lutego.
Awatar użytkownika
Viento
Podziękował: 20 razy
Podziękowano: 7 razy

Re: Giełda muzyczna

Postautor: Viento » 16 marca 2010, 07:44

Chciałabym sprzedać płyty Nightwisha"

Angels Fall First - 30 zł
Oceanborn - 25 zł
Wishmaster - 30 zł
Century Child - 30 zł
Once - 30 zł

+ koszty wysyłki (5, 50 za jedną płytę, jeśli ktoś kupuje kilka płyt to koszt wysyłi jest wyższy i zależy od ilości płyt)

Wszystkie płyty są używane, ale są w bardzo dobrym stanie. Jedynie na płycie Oceanborn jest mała ryska i dlatego ten album jest tańszy. Pudełka nie są porysowane. Rzadko słuchałam tych płyt, bo i tak najczęściej słucham muzyki na odtwarzaczu mp3. Sprzedaję płyty, bo już całe wieki nie słuchałam NW.

Osoby zainteresowane proszę o kontakt na maila zielonykamyk@interia.pl
Decyduje kolejność zgłoszeń. Płatność przelewem. Płyty wysyłam od razu po zaksięgowaniu pieniędzy na koncie.
Awatar użytkownika
DarkMoonlight
Podziękował: 2 razy
Podziękowano: 13 razy

Postautor: DarkMoonlight » 18 stycznia 2011, 12:10

Nie wiem czy to dobry temat, najwyżej nasza Luna poprzenosi gdzie trzeba. Poszukuję zespołów śpiewających po czesku, tylko nie XIII Stoleti, bo ich znam. Szczytem marzeń było by coś z kobiecym wokalem w stylu Silent Stream Of Godless Elegy. Nie black metal czy inne takie mocne. Znalazłem jeden - zaopatruję się w płyty - Interitus się zwie. Dzięki za każdy zespół;)
Wszystko jest gównem prócz moczu./wisdom/
Awatar użytkownika
Natta
Podziękował: 30 razy
Podziękowano: 22 razy

Postautor: Natta » 18 stycznia 2011, 12:43

Ewa Farna :D
Awatar użytkownika
DarkMoonlight

Postautor: DarkMoonlight » 18 stycznia 2011, 16:56

Tą panią już znam:) hehe...
Awatar użytkownika
DarkMoonlight

Postautor: DarkMoonlight » 30 listopada 2015, 10:45

Kochani ostatnio mam fioła na punkcie jazzu ale z paniami na wokalu... Znalazłem już tyle perełek, że szkoda gadać i właśnie stąd mój post. Myślę, że może mi pomóc Bastet lub Natta. Szukam zespołów jazzowych, awangardowych wykonujących jazz z elementami metalu, elektroniką, pokręcony, dziwny z wokalem damskim. Znacie coś takiego?:)
Awatar użytkownika
Natta
Podziękował: 30 razy
Podziękowano: 22 razy

Postautor: Natta » 30 listopada 2015, 14:22

Niechże Ci będzie, chociaż ostatnio słucham bardzo mało zespołów z kobitkami na wokalu. Pewnie i tak Ci się nic nie spodoba z tego ;P

Posłuchaj sobie Ram-Zet. Jest damski wokal, jest awangarda, Sareeta na skrzypcach i progresywne motywy. Oh wait... wokalistka screamuje. To Ci się nie spodoba ;P

Jak chcesz coś naprawdę posranego to możesz spróbować z Pin-up Went Down i albumem 2unlimited, ale też możesz na to wybrzydzać. No, ale chciałeś awangardy, to masz. Z lżejszych rzeczy to Belleruche, Gare Du Nord czy Break Reform. To są eleganckie zespoły z mocno jazzowymi damskimi wokalami i z tripowymi naleciałościami. Sprawdź sobie jeszcze Evy Jane, co prawda ona nie jazzuje, ale myślę że Ci się spodoba jeśli jej jeszcze nie znasz.

Szkoda że ograniczasz się tylko do damskich wokali, bo jest tyle rewelacyjnych jazzujących, awangardowych i tripowych rzeczy z męskimi czystymi wokalami, albo instrumentalnych. Xploding Plastix, Zu, United Future Organization, 9 lazy 9, Ammoncontact, Parov Stelar, Susumu Yokota, Homelife ... No ale to już nie w Dareczka guście ;)
Awatar użytkownika
DarkMoonlight

Postautor: DarkMoonlight » 30 listopada 2015, 17:02

Natta pisze:Niechże Ci będzie, chociaż ostatnio słucham bardzo mało zespołów z kobitkami na wokalu. Pewnie i tak Ci się nic nie spodoba z tego ;P

Dziękuję za jakże ekspresową odpowiedź.
Natta pisze:Posłuchaj sobie Ram-Zet. Jest damski wokal, jest awangarda, Sareeta na skrzypcach i progresywne motywy. Oh wait... wokalistka screamuje. To Ci się nie spodoba ;P

Ram-Zet znam i bardzo lubię:)

Natta pisze:Jak chcesz coś naprawdę posranego to możesz spróbować z Pin-up Went Down i albumem 2unlimited, ale też możesz na to wybrzydzać. No, ale chciałeś awangardy, to masz.

Oczywiście też znam i też bardzo lubię. Czekam na nowy album:)
Natta pisze:Z lżejszych rzeczy to Belleruche, Gare Du Nord czy Break Reform. To są eleganckie zespoły z mocno jazzowymi damskimi wokalami i z tripowymi naleciałościami. Sprawdź sobie jeszcze Evy Jane, co prawda ona nie jazzuje, ale myślę że Ci się spodoba jeśli jej jeszcze nie znasz.

O widzisz, tu nie znałem w ogóle... zaraz się zapoznam. Najpierw na YOUTUBE, a potem zobaczymy:)

Natta pisze:Szkoda że ograniczasz się tylko do damskich wokali, bo jest tyle rewelacyjnych jazzujących, awangardowych i tripowych rzeczy z męskimi czystymi wokalami, albo instrumentalnych. Xploding Plastix, Zu, United Future Organization, 9 lazy 9, Ammoncontact, Parov Stelar, Susumu Yokota, Homelife ... No ale to już nie w Dareczka guście ;)

Nie ograniczam się tylko do damskich wokali. Lubię wielu jazzowych artystów z męskimi wokalami.
Posłucham z pewnością tych artystów, których wymieniłaś, bo znam i bardzo lubię tylko Parova:)

Wróć do „Dla muzyki, o muzyce, z muzyką”