Strona 1 z 1

PODSUMOWANIE MUZYCZNE ROKU 2016

: 29 grudnia 2016, 22:17
autor: Luna
No i rok nam się prawie skończył :) Tym razem zamierzam na dniach przysiąść i napisać coś o, przynajmniej kilku, najciekawszych dla mnie albumach, które ukazały się w roku 2016. Mam nadzieję, że pomożecie mi zapełnić ten wątek i podsuniecie jakieś fajne wydawnictwa, które przegapiłam :)

Re: PODSUMOWANIE MUZYCZNE ROKU 2016

: 08 lutego 2017, 20:17
autor: wisdom_tooth
Też bardziej liczę na innych niż sam się poprodukuję...mało nowego i dobrego w 2016 roku słyszałem, a chętnie bym nadrobił.

Re: PODSUMOWANIE MUZYCZNE ROKU 2016

: 13 marca 2017, 20:44
autor: ecia
Ja może nie będę się rozpisywała, ale polecę 2 albumy...okej polecę jeden, bo właśnie sprawdziłam, że nowy album PoS jest już tegoroczny :)

Jak zwykle byłam do tyłu z nowościami i dla mnie czwarty Lunatic Soul (z 2014 roku) był płytą roku.

Żeby nie było pod koniec roku zaczęłam się zasłuchiwać w tegoroczne rzeczy, dla nowego Pineapple Thief jakoś nie miałam serca, ale dam mu jeszcze szanse w tym roku. Bardzo przypadł mi do gustu album "Breaking Habits" projektu Meller-Gołyźniak-Duda (tak, Mariusz Duda, i znów wychodzi na to, że u mnie wszystko kręci się wokół Riversajdów). Chyba takich prostszych brzmień potrzebowałam, trochę odskoczni od tych wszystkich smutów w których się zazwyczaj zasłuchuję. Album został doceniony min. przez czytelników Teraz Rocka, przez których został uznany debiutem roku.
Coś na youtube nie ma ich ytworów, więc wrzucam co jest: Feet on the desk
Mnie do gustu najbardziej przypadł chyba utwór tytułowy i "Birds of Prey".

Poza nowymi ananasami mam do nadrobienia jeszcze Opeth, dam jeszcze szansę Bon Iverowi.