Anneke van Giersbergen live

Koncerty i spotkania na żywo.
Awatar użytkownika
DarkMoonlight
Podziękował: 2 razy
Podziękowano: 19 razy

Re: Anneke van Giersbergen live

Postautor: DarkMoonlight » 27 lutego 2012, 23:37

Moggie pisze:Anneke akustycznie ciag dalszy ;-) , zapis dzisiejszego krótkiego setu z radia

Aneczka i jej akustyczna gitara ;-)

Circles EDIT
You want to be free EDIT

Zupełnie inny początak Circles, takie "plumkanie" na gitarze. Ale cudo... Myślałem, że już żadna wersja tego numeru nie jest w stanie mną wstrząsnąć, zmieść mnie emocjonalnie a tutaj proszę - cudo!!! Jak ja uwielbiam te wokalizy tak delikatnie, pięknie zaśpiewane.
You want to be free już mniej mi się podoba ale na bank bardziej niż z płyty...

Moggie, obowiązkiem każdego usera jest zapoznanie się z regulaminem forum. Umieszczanie linków z plikami do pobierania jest absolutnie zabronione. Jeżeli chcesz, udostępnij je na portalu typu YouTube, czy Wrzuta.pl i dopiero podlinkuj. Dostajesz małą reprymendę, ale tak poza tym, to się nie stresuj, chłopaku :D. Fajnie i miło, że zaczynasz brać udział w dyskusjach i starasz się urozmaicić je dodatkowymi nagraniami :D. Pozdrawiam, Luna
Wszystko jest gównem prócz moczu./wisdom/
Awatar użytkownika
Vinlett
Podziękował: 54 razy
Podziękowano: 75 razy

Postautor: Vinlett » 28 lutego 2012, 22:32

Ten akustyczny set radiowy, o którym pisał Moggie, dzisiaj na swoim twittera w całości udostępniła Anneke:
RT @kroepoekfabriek: Gisteren speelde Anneke op Radio Rijnmond: http://soundcloud.com/rtvrijnmond/annek ... iersbergen Zaterdag speelt ze in De KF. Er zijn nog kaarten!
;)
I am the FBI.
Awatar użytkownika
Luna
Podziękował: 75 razy
Podziękowano: 53 razy

Postautor: Luna » 01 marca 2012, 01:45

O, dzięki Vinnie ;).

Dla zainteresowanych, ale niecierpliwych:

"Circles" 16:20-19:55
"You want to be free" 32:07-35:18

"Circles" jak zwykle na żywo cudne... Na gitarę nie zwracałam uwagi, bo tego utworu mogłabym słuchać a capella i byłby tak samo przepiękny :D. "You want to be free" denerwuje mnie przede wszystkim dlatego, że jego melodia jest obrzydliwie prymitywna, jednak w tym: "uuu ijeee ijeee ijejou" Annie brzmi słodko :D.
Awatar użytkownika
Vinlett

Postautor: Vinlett » 02 marca 2012, 17:30

Luna pisze:O, dzięki Vinnie ;).
Proszem ;).

Luna pisze:"Circles" jak zwykle na żywo cudne... Na gitarę nie zwracałam uwagi, bo tego utworu mogłabym słuchać a capella i byłby tak samo przepiękny :D.
Anneke śpiewa ten utwór z niezwykłą łatwością, lekkością i to ten aspekt czyni tę balladę unikatową. Dlatego jeszcze jednego wykonu nie zaszkodzi wrzucić - Circles (live bij Omroep Brabant) ;).
I am the FBI.
Awatar użytkownika
Luna

Postautor: Luna » 03 marca 2012, 03:47

Ano nie zaszkodzi, wręcz przeciwnie ;). Boooożeeee... jak ja kocham w tym kawałku końcówkę, od: "Keeping me warm...". Annie śpiewa to jak najprawdziwszy anioł w złotej poświacie... :)
Awatar użytkownika
Vinny N.

Postautor: Vinny N. » 03 marca 2012, 18:25

Anneke van Giersbergen - You Want To Be Free (live bij Omroep Brabant)
http://youtu.be/yNp1diqQc1E
Chcesz odpowiedzieć na tę wiadomość? Pisz po polsku! Vinny N. Cię rozumie :]
Awatar użytkownika
Luna

Postautor: Luna » 03 marca 2012, 19:01

Zupełnie inaczej słucha się tego kawałka patrząc na uroczą Annie :D. Wygląda naprawdę świetnie, rewelacyjnie jej w czerwonym i jest radosna i swobodna, jak nigdy. A i samo "You want to be free" brzmi o wiele lepiej bez przeszkadzającej muzyki i kiepskiego brzmienia, zaśpiewane tak leciutko i perfekcyjnie ;).
Awatar użytkownika
Viento
Podziękował: 27 razy
Podziękowano: 11 razy

Postautor: Viento » 04 marca 2012, 08:50

A i samo "You want to be free" brzmi o wiele lepiej bez przeszkadzającej muzyki i kiepskiego brzmienia, zaśpiewane tak leciutko i perfekcyjnie

No właśnie, jak z tych piosenek wyciąć większość podkładu muzycznego to są ok. :mrgreen:
Awatar użytkownika
Lena

Postautor: Lena » 12 marca 2012, 17:20

Wszystkie te kawałki akustycznie brzmią tak pięknie, nie płasko jak ta kupa na płycie. Ach, gdyby tylko tak było...
ex WorseThanDevil

I don't have an ego, I just love how awesome I am.
Awatar użytkownika
Vinlett

Postautor: Vinlett » 12 marca 2012, 18:53

Lena pisze:Wszystkie te kawałki akustycznie brzmią tak pięknie, nie płasko jak ta kupa na płycie.
Bo na płycie napchali wszystkiego czym tylko było można napchać, zapominając o podstawowej zasadzie- im mniej efekciarstwa, tym więcej dla samej muzyki.

Jeszcze jeden akustyczny wykon You Want To Be Free dla 3FM Xnoizz. Fajnie, ale Annie już chyba wszystkie stacje radiowe w Holandii obleciała z tym utworem :lol:. Chciałabym, żeby w przyszłości pograła też inne numery z "Everything Is Changing" w wersjach akustycznych.

Pani, która prowadzi audycję, to Miranda van Holland, u której kiedyś w audycji narodziło się "Sunny Side Up". Wygląda na to, że kolejny utwór zaprezentowany tego dnia przez Anneke powstał specjalnie dla tej uroczej parki, która odzywa się na antenie: Will I Ever See You Again ;).
I am the FBI.

Wróć do „Anneke live”