The Gathering z Anneke live

Koncerty i spotkania na żywo.
Awatar użytkownika
Vinlett
Podziękował: 56 razy
Podziękowano: 79 razy

Re: Anneke + The Gathering live

Postautor: Vinlett » 24 marca 2013, 11:02

Na youtube można obejrzeć także inne, stare koncerty The Gathering wrzucone w całości. Rozmnożyło się tego ostatnio ;).

Z Bochum w 2000 roku:
Red is a slow Colour
Travel
Wydaje mi się, że jeszcze tego tu nie było, choć trudno mi się połapać, bo utwory z koncertu w Bochum wrzucałam już chyba ze sto razy.
I am the FBI.
Awatar użytkownika
Vinlett
Podziękował: 56 razy
Podziękowano: 79 razy

Postautor: Vinlett » 14 lutego 2017, 23:46

Wykonanie Fear the Sea z roku 1996 z Amsterdamu. Uwielbiam trafiać na starocie <3 Publiczność tak szalała, że Anneke nie mogła śpiewać, a wszystkiemu winna była malutka scena. Ledwo band się na niej mieścił. Rozumiem publikę, jej emocje związane z przeżywaniem koncertu, jednak w takich warunkach, chyba lepiej dać na wstrzymanie.

Edit

Cały koncert z Amsterdamu (1996)

Chyba pierwszy raz widzę "The Earth Is My Witness" na żywo.
I am the FBI.
Awatar użytkownika
DarkMoonlight
Podziękował: 2 razy
Podziękowano: 19 razy

Postautor: DarkMoonlight » 15 lutego 2017, 08:45

Ja jestem pod mega wrażeniem jakości, bo o ile co jakiś czas "pierdzi" przy mocniejszych dźwiękach, to jednak całości słucha się dobrze. Anneke jaka młodziutka i piękna w tej sukience. Taki koncert to musiało być coś. Ja patrzę na ten ekran i wyobrażam sobie siebie pod tą sceną, choć 1996 roku miałem 9 lat - mógłby mnie tata zabrać. Tak bardzo żałuję, że nigdy nie udało mi się zobaczyć The Gathering z Anneke. Tak wiele mnie minęło przez to, że urodziłem się zbyt późno:)
Wszystko jest gównem prócz moczu./wisdom/

Wróć do „Anneke live”