Covery live

Koncerty i spotkania na żywo.
Awatar użytkownika
DarkMoonlight
Podziękował: 2 razy
Podziękowano: 19 razy

Re: Anneke + live covers

Postautor: DarkMoonlight » 29 grudnia 2015, 16:57

Niedawno Anneke została zaproszona przez zespół Stream Of Passion na specjalny koncert zespołu. Pani van Giersbergen zaśpiewała dwa utwory. Jeden The Gathering In Motion #1 oraz utwór Stream Of passion The Curse
Widać, że obie panie lubią się na scenie i poza nią. Ładnie się ich głosy komponują. Ja jestem zachwycony:)
Wszystko jest gównem prócz moczu./wisdom/
Awatar użytkownika
Luna
Podziękował: 75 razy
Podziękowano: 53 razy

Postautor: Luna » 12 stycznia 2016, 03:20

Dla mnie niestety, poza głosem Anneczki, nie brzmi to zbyt dobrze. Refreny "In Motion #1" zostały zepsute histerycznym jazgotem, a "The Curse", to jakaś sieczka...

"The Power of Love" - dawno nie było <3

"Could It Be Magic" (Barry Manilow) :D
Awatar użytkownika
Vinlett
Podziękował: 54 razy
Podziękowano: 75 razy

Postautor: Vinlett » 26 stycznia 2016, 20:21

Luna pisze:"Could It Be Magic" (Barry Manilow) :D
W życiu bym się nie spodziewała, że Annie to kiedyś zaśpiewa :D. Bardziej znam ten utwór z wersji Take That niż pana Barry'ego.

Piece of My Heart (Janis Joplin cover) Anneke & inni artyści - trochę krótkie, ale i tak super <3

Cały program z udziałem Anneke.
I am the FBI.
Awatar użytkownika
Luna

Postautor: Luna » 26 stycznia 2016, 22:56

Vinlett pisze:Bardziej znam ten utwór z wersji Take That niż pana Barry'ego.

Ja też, ale moje śledztwo wykazało, że Barry skomponował ten utwór, więc uznałam, że wpisanie jego nazwiska będzie bardziej sprawiedliwe :D.

Vinlett pisze:Piece of My Heart (Janis Joplin cover) Anneke & inni artyści - trochę krótkie, ale i tak super <3.

Łał, Anneke brzmi niesamowicie, inaczej, niż zwykle! <3

Ja myślałam, że Annie charkocze, ale zmieniłam zdanie, kiedy usłyszałam panią Minis :mrgreen:.
Awatar użytkownika
Vinlett

Postautor: Vinlett » 21 kwietnia 2016, 22:42

Anneke & Pater Moeskroen

O, Jezu! :lol: Nawet nie wiem, co to za utwór, ale nie spodziewałabym się, że kiedyś wpadnę na wspólny wykon z folkowym bandem :D.

EDIT

W związku z dzisiejszym smutnym wydarzeniem, przypomniały mi się wykony, popełnione dawno temu przez Annie, jakoś w okolicach początków AdA. Zdaje się, że Prince był dla Anneke ważną postacią i inspiracją.

I Could Never Take the Place of Your Man
Do U Lie?
Alphabet St. / Ten sam utwór we fragmencie.
I am the FBI.
Awatar użytkownika
Tomol
Podziękował: 16 razy
Podziękowano: 14 razy

Postautor: Tomol » 25 kwietnia 2016, 15:35

Może się mylę ale nie przypominam sobie żeby Anka grała
Queen'ów :).
Who Wants To Live Forever - live in Manchester !

https://www.youtube.com/watch?v=rzZL-2lUeEE
Awatar użytkownika
Luna

Postautor: Luna » 10 lipca 2016, 15:54

Jezu w niebiesiech, gdzież ona zbłądziła! :lol: Ścieżki, którymi czasem podąża ta kobieta są doprawdy zaskakujące :lol:.

Vinlett pisze:Zdaje się, że Prince był dla Anneke ważną postacią i inspiracją.

Tak, kilka razy o tym wspominała, więc pewnie było jej smutno :(.

Tomol pisze:Może się mylę ale nie przypominam sobie żeby Anka grała Queen'ów :).

Ja też sobie nie przypominam. Uwielbiam ten utwór, Anneke zaśpiewała go przepięknie i myślę, że znalazł się na jej setliście nieprzypadkowo, dwa dni po śmierci Prince'a.

I jest jeszcze takie coś z 27 kwietnia:

"Alphabet St." (rapowany fragment)
Słodka <3

Na Instagramie Roba znalazłam wpis na temat śmierci Prince'a:

Unbeknownst to Anneke, this sad news is all over the net - She's traveling to Newcastle right now and just lost a hero. Farewell Prince...

:(

Edit:

Pamiętacie TEN wstęp do "Broken Wings" Mr. Mistera? To teraz polecam historyjkę. Oplułam się herbatą :lol: :lol:. Szkoda tylko, że przy okazji trzeba słuchać pieprzenia jakichś Polaczków, którzy śmieli ignorować przemówienie bogini, ale kij im w oko. Annie wszystko rekompensuje :).
Awatar użytkownika
Vinlett

Postautor: Vinlett » 11 lipca 2016, 21:10

Anneke również nie zapomniała pożegnać Prince'a:
Such sad news. In 1995 my then-boyfriend Deniz and I saw Prince perform in my hometown Den Bosch. After the show we rushed across Holland to his hotel in Amsterdam and waited for hours until he went into town that night. We got a quick glimpse and a "hello". Yes, I know what it's like to be a fan thanks to Prince and his dance music that rocked. Goodbye Mister Nelson ❤❤❤

Luna pisze:Pamiętacie TEN wstęp do "Broken Wings" Mr. Mistera? To teraz polecam historyjkę. Oplułam się herbatą :lol: :lol:.
Boże :lol: :lol: :lol:. Te historyjki, którymi Anneke nas raczy, należałoby zebrać i wydać na jakimś DVD :D.
I am the FBI.
Awatar użytkownika
Natta
Podziękował: 38 razy
Podziękowano: 33 razy

Postautor: Natta » 26 sierpnia 2016, 22:23

Nasz słowiczek wystąpil razem z gitarzystą zespołu Amorphis, Asą Holopainenem, i zaświergolił. Bo inaczej tych treli nie mogę nazwać <3

Who Wants To Live Forever (Queen cover)
Wish You Were Here (Pink Floyd cover)
Locked Away
Saturnine
Awatar użytkownika
Vinlett

Postautor: Vinlett » 28 sierpnia 2016, 08:21

Natta pisze:Who Wants To Live Forever (Queen cover)
Ten utwór Queenów odsyła mnie zawsze do filmu "Nieśmiertelny", film z Lambertem odsyła mnie do zgromadzenia, The Gathering odsyła mnie do Anneke, a ta odsyła mnie do utworu "Who Wants to Live Forever". Zatoczyłam koło ;). Piękne wykonanie.

Natta pisze:Nasz słowiczek wystąpił razem z gitarzystą zespołu Amorphis, Asą Holopainenem, i zaświergolił.
Esą :). Piękne, kameralne preludium do występu z całym bandem.
I am the FBI.

Wróć do „Anneke live”