Covery live

Koncerty i spotkania na żywo.
Awatar użytkownika
Vinlett
Podziękował: 56 razy
Podziękowano: 79 razy

Re: Anneke + live covers

Postautor: Vinlett » 01 listopada 2013, 05:11

Luna pisze:Tylko zastanawiam się, skąd urwał się ten cały Guus ze szczękościskiem i guzikami rozłażącymi się na brzuchu :lol:.
:lol: Najwyraźniej ichniejsza pop gwiazda :D. My też mamy takich Guusów, ale może bez nazwisk :lol:.

Wicked Game feat. Amanda Somerville
Nie lubiłam tej piosenki, dopóki HIM jej nie scoverował. Utwór jakby napisany dla Anneczki ;).

Broken Glass (piano version) - magiczne jak dawniej
Saturnine - Annie ma świetną kurtkę :D
I am the FBI.
Awatar użytkownika
DarkMoonlight
Podziękował: 2 razy
Podziękowano: 19 razy

Postautor: DarkMoonlight » 01 listopada 2013, 19:12

Vinlett pisze:Wicked Game feat. Amanda Somerville
Nie lubiłam tej piosenki, dopóki HIM jej nie scoverował. Utwór jakby napisany dla Anneczki ;).

O mamo, jakie to piękne. Początek już zapowiadał, że to będzie coś wyjątkowego. Amanda świetne w tych dołach. W ogóle uważam ją za bardzo dobrą wokalistkę. A końcówka ta piękna harmonia - magia!
Wszystko jest gównem prócz moczu./wisdom/
Awatar użytkownika
Viento
Podziękował: 28 razy
Podziękowano: 11 razy

Postautor: Viento » 02 listopada 2013, 08:00

O matko, ale to daje kopa! Ciarki mnie przeszły już przy pierwszych zaśpiewanych słowach.
Awatar użytkownika
Natta
Podziękował: 39 razy
Podziękowano: 34 razy

Postautor: Natta » 02 listopada 2013, 17:26

Zawsze bardzo lubiłam Amandę, jest przesympatyczną i bardzo utalentowaną babką. Świetnie, że pokumała się z Anneke, ich głosy się dobrze komponują. Mało który damski wokal harmonizuje z barwą głosu Anneczki, z reguły to się jakoś gryzie, nie wiem czemu.

Anneke w tej fryzurze wygląda trochę jak Sigourney Weaver :D
Awatar użytkownika
Vinlett

Postautor: Vinlett » 15 listopada 2013, 19:56

Może trochę, choć odcień ma inny ;).

Woman in Love
Ależ mnie Anneke zaskoczyła tym, że wykonała ten numer. Puszczam sobie na okrągło ten krótki fragment i nie mogę przestać go słuchać. Tutaj cały program "Guilty Pleasures". Docenianie Barbry Streisand jako wokalistki to imo żaden wstyd ;).
I am the FBI.
Awatar użytkownika
DarkMoonlight
Podziękował: 2 razy
Podziękowano: 19 razy

Postautor: DarkMoonlight » 18 listopada 2013, 18:40

Niesamowite... Kurde ona daje nowe tchnienie tym piosenkom i choć brzmią podobnie, to jednak są zupełnie inne, takie magiczne. Szkoda, że to taki króciutki fragment.

Edit: Tutaj mamy całą piosenkę Anneke van Giersbergen - Woman in Love - nie będę pisał znów, że piękna bo po co... wspaniały cover.

Edycja postów. Luna
Wszystko jest gównem prócz moczu./wisdom/
Awatar użytkownika
Luna
Podziękował: 75 razy
Podziękowano: 53 razy

Postautor: Luna » 21 listopada 2013, 05:22

Myślałam, że HIM wyciągnął z tego kawałka wszystko, co najlepsze, ale Anneczka pokazała zupełnie nowe oblicze "Wicked game" :).

Vinlett pisze:Annie ma świetną kurtkę :D

Cholera, rok temu szukałam czegoś w tym stylu i musiałam zdecydować się na sieciówkową wersję dla grzecznych dziewczynek, z materiałowymi ściągaczami i suwakiem na środku, co nijak ramoneski nie przypomina. W takich momentach żałuję, że Anneke nie prowadzi bloga, jak Anette, bo zaraz by nam napisała, gdzie tę kurtkę dorwała :lol:.

DarkMoonlight pisze:Tutaj mamy całą piosenkę Anneke van Giersbergen - Woman in Love

Niesamowite... Annie jest stworzona do takich utworów :). No dobra, ona jest stworzona niemal do każdej muzyki :D.
Awatar użytkownika
Natta
Podziękował: 39 razy
Podziękowano: 34 razy

Postautor: Natta » 28 listopada 2013, 17:10

Anneke świetnie wychodzą covery utworów z lat 80! "Time after time" Cyndi Lauper też jej super wyszło. Zawsze lubiłam tę piosenkę Barbry Streisand, więc cieszę się, że Annie wzięła ją na warsztat. Chciałabym, żeby zrobiła więcej takich klasyków po swojemu. Covery wychodzą jej stanowczo lepiej niż własny materiał, to trochę smutne...

EDIT: Strange Machines z Metal Female Voices 2013. Ech, ten głos... Rudy kolor jest, dziki taniec jest, brakuje tylko dresów i mamy powrót do lat 90' :lol: Uwielbiam patrzeć jak Annie bryka na scenie :)
Awatar użytkownika
Tomol
Podziękował: 18 razy
Podziękowano: 15 razy

Postautor: Tomol » 29 listopada 2013, 15:32

Natta pisze:EDIT: Strange Machines z Metal Female Voices 2013. Ech, ten głos... Rudy kolor jest, dziki taniec jest, brakuje tylko dresów i mamy powrót do lat 90' :lol: Uwielbiam patrzeć jak Annie bryka na scenie :)

Wow!! Mimo,że słyszało się ten utwór "kwadrylion" razy z płyty,wielokrotnie na żywca TG no i w tym roku na MOR Fest to i tak CIARKI mnie przechodzą jak to oglądam !!! Kocham ten kawałek i nigdy mi się nie znudzi :) ! Tak jak piszesz wszystko jest na miejscu...no może poza brakiem Rene po prawicy Annki i Hugo z drugiej strony hie,hie ;).Dzięki za linka :)
Awatar użytkownika
Vinlett

Postautor: Vinlett » 29 listopada 2013, 21:47

Mnie też nigdy się nie znudzi ten kawałek ;). "Strange Machines" jest takim sztandarowym utworem dla The Gathering jak "Ace of Spades" dla Motörhead, jak "Highway to Hell" dla AC/DC, jak "Smells Like Teen Spirit" dla Nirvany, jak... ok, może już wystarczy :lol:. Anneke na tym filmiku świetnie wygląda i jeszcze lepiej śpiewa. Jednym słowem, kapitalne.
I am the FBI.

Wróć do „Anneke live”