Anneke & Ziya Ertekin

Awatar użytkownika
Vinlett
Podziękował: 49 razy
Podziękowano: 84 razy

Anneke & Ziya Ertekin

Postautor: Vinlett » 14 stycznia 2020, 18:43

My Kandyan Shirt

Pamiętam, jak w jednym z odcinków dokumentu o Anneke można było obejrzeć, jak Annie nagrywa ten utwór w studiu.

Geneza pomysłu zaproszenia Annie do wykonania utworu (tłumaczenie z translatora):
Ziya Ertekin pisze:Aranżując „My Kandyan Shirt” czułem, że piosenka czegoś potrzebuje. Poproszono mnie, abym przyjechał i zagrał jako DJ w teatrze w Brabancji. Tam zobaczyłem plakat, na którym ogłoszono występ Anneke van Giersbergen. Grosz spadł natychmiast.
Znam Anneke od czasów, gdy jeszcze mieszkałem w 's-Hertogenbosch i wiedziałem, że swoim pięknym, czystym głosem byłaby gotowa na to, co miałem na myśli. Przy stole w kuchni nagrałem z telefonem komórkowym szorstką akustyczną wersję „My Kandyan Shirt”. Wysłałem to do Roba, partnera i kierownika Anneke. W ciągu czterech minut otrzymałem odpowiedź: Anneke pomyślała, że ​​kompozycja jest piękna i naprawdę chciała wziąć udział. Czasami może to być takie łatwe.
Pomiędzy dwiema zagranicznymi trasami Anneke przybyła do studia Trypoul w Neerkant. Za każdym razem, gdy śpiewaliśmy razem, miałem gęsią skórkę i to nie z powodu mojego własnego głosu mogę cię zapewnić. Wiem teraz, że Anneke rzadko odpowiada na takie prośby, dlatego jestem podwójnie zaszczycony.
źródło cytatu

Rzadko? Ja odnoszę wrażenie, że dosyć często ;)
I am the FBI.

Wróć do „Projekty poboczne Annie”