Anneke & Votum

Awatar użytkownika
ecia
Podziękował: 12 razy
Podziękowano: 5 razy

Anneke & Votum

Postautor: ecia » 05 czerwca 2020, 21:26

W najbliższym czasie premierę powinien mieć utwór polskiego zespołu Votum (grali jako support przed Vuurem) z gościnnym udziałem Anneke, która będzie w ciągu najbliższych miesięcy nagrywała po 2 kolaboracje miesięcznie - w sumie będzie ich 14.

Annie pisze:**Prey by Votum*
Musically Votum creates a distinct and fresh blend of emotions and power. It's a combination of heavy metal traditions and constant evolving ambience, as cold and dark as their Polish winters.

Votum pisze:To jest dla nas fascynujący czas mimo "kwarantanny". W trakcie naszej trasy z VUUR mieliśmy kawał dobrego czasu by rozmawiać z Anneke z muzyce, kreatywności i potencjalnej współpracy - i tak się pięknie złożyło, że możemy to nasze marzenie i plan ziścić! I oto wkrótce nasz nowy utwór wraz z jednym z najpiękniejszych głosów rocka (i przy okazji jednej z najwspanialszych i najcieplejszych osób w muzycznym biznesie!)

Ciekawa jestem co z tego wyniknie, bo całkiem przyjemnie mi się słuchało utworów Votum.
Powiedzieć wszystko?
Nie to niemożliwe.
Zawsze zostaje to co najważniejsze
i co się nie da okpić powiedzeniem.

Wróć do „Projekty poboczne Annie”