Trailers

Anneke i jej zespół
Awatar użytkownika
Luna
Podziękował: 75 razy
Podziękowano: 53 razy

Trailers

Postautor: Luna » 01 maja 2009, 05:23

Jakiś czas temu Anneke nagrała kilka zwiastunów występów Agua de Annique:

Agua de Annique in Brazil
7.03.09 - Sao Paolo
8.03.09 - Rio de Janeiro

Agua de Annique in Argentina
11.03.09 - Buenos Aires

Agua de Annique in Chile
12.03.09 - Santiago

Na koniec coś, co mnie zniszczyło:

Agua de Annique in Mexico
14.03.09 - Morelia
15.03.09 - Meksyk

Kocham tę kobietę :D. Mam nadzieję, że w przyszłości będzie jeszcze nagrywała tego typu filmiki. Są rozbrajające.
Awatar użytkownika
Natta
Podziękował: 38 razy
Podziękowano: 33 razy

Re: Trailers

Postautor: Natta » 01 maja 2009, 11:13

I to jest świetne. Że zamiast plakatów, newsów wypuszczanych przez organizatorów i skąpej notki na myspace sam artysta zaprasza fanów na koncert. I to w taki kreatywny sposób : D

Trailer dla Meksyku - ómarłam. : D
Awatar użytkownika
Viento
Podziękował: 27 razy
Podziękowano: 11 razy

Postautor: Viento » 01 maja 2009, 12:00

Rewelacyjny pomysł! Te filmiki sa bardzo ciepłe, widać, że Anneke traktuje fanów przyjaźnie. Trailer dla Meksyku rządzi - ale musieli mieć głupawkę z tym sombrero!
Awatar użytkownika
Bastet

Postautor: Bastet » 01 maja 2009, 12:03

W życiu nie widziałam czegoś tak uroczego. Nawet, jeśli to jeno chwyt marketingowy, choć nie sądzę, to dałam się złapać. Nie każda gwiazda w końcu osobiście zaprasza na koncerty swoich fanów :D
Urocze i bezpretensjonalne :D
You're always so perceptive about everyone but yourself.
Awatar użytkownika
Luna

Postautor: Luna » 01 maja 2009, 16:22

Natta pisze:I to jest świetne. Że zamiast plakatów, newsów wypuszczanych przez organizatorów i skąpej notki na myspace sam artysta zaprasza fanów na koncert. I to w taki kreatywny sposób : D

No właśnie. W końcu to tylko kilka występów w czterech krajach, a Van Giersbergen poświęciła swój czas na coś tak miłego. Nagrania dla Brazylii i Argentyny są fantastyczne. Anneke ma rozkoszny akcent i robi tak powalające miny, że gęba sama się śmieje. Po prostu cała promienieje i zaraża swym szczerym uśmiechem. Trailer dla Chile jest bardzo pomysłowy, a, co ciekawe, pomimo tego, iż Anneke w nim nic nie mówi jest tak samo ciepły i pełen serdeczności, jak pozostałe. Co do Meksyku - sami wiecie. Prawie płakałam ze śmiechu, jak to zobaczyłam.

Ciekawe, jak wyglądałby zwiastun występu w Polsce :D. Mam nadzieję, że Anneke będzie miała kiedyś okazję go nagrać.
Awatar użytkownika
Arya

Postautor: Arya » 04 maja 2009, 09:11

Mogę powiedzieć jedno słowo i ująć w nim wszystko: słodkie.

Uwielbiam tę kobietę, mam nadzieję na więcej takich trailerów, zwłaszcza jak już zdecyduje się przyjechać do Polski ^^
Awatar użytkownika
Luna

Postautor: Luna » 03 maja 2010, 22:12

Filmik, na którym Anneke zaprasza fanów na koncerty we Francji i Hiszpanii:

http://www.youtube.com/watch?v=8MtQwTbp ... r_embedded

Ja obejrzę sobie kiedy indziej, bo nie mam kabla do wieży i nie słyszę, co Annie mówi XD
Awatar użytkownika
Viento
Podziękował: 27 razy
Podziękowano: 11 razy

Postautor: Viento » 04 maja 2010, 08:05

Annie zaprasza fanów na koncerty we Francji i Hiszpanii oraz mówi, że na tych koncertach zespół zagra jakieś NOWE PIOSENKI! Ciekawe co to będzie, trzeba będzie przekopać youtube, może pojawią się jakieś filmy.
Awatar użytkownika
Luna

Postautor: Luna » 04 maja 2010, 16:38

O, ciekawa jestem, czy chodzi o covery, czy faktycznie nowe utwory AdA! Mam nadzieję, że na yuotube coś się pojawi.

Wróć do „Agua de Annique”