Teledyski

Anneke i jej zespół
Awatar użytkownika
wisdom_tooth
Podziękował: 1 raz

Re: Teledyski

Postautor: wisdom_tooth » 24 grudnia 2009, 23:15

Teledysk moim zdaniem nic nadzwyczajnego- ale :D zawsze miło popatrzeć. Bardzo lubię tą piosenkę. Faktycznie- Anneke nie ma nic sztuczności w sobie.
Mieszkam w pałacu Możliwości -
Piękniejszy to dom od Prozy -
O wiele więcej Okien -
Drzwi można szerzej otworzyć - E. Dickinson
Awatar użytkownika
Luna
Podziękował: 75 razy
Podziękowano: 53 razy

Postautor: Luna » 25 grudnia 2009, 02:13

Lubię takie spokojne, niekomercyjne teledyski, ale w tym nie dzieje się kompletnie NIC, więc trochę ciężko oglądać całość. No i denerwuje mnie, że Anneke gra w lesie, a studyjne nagranie jest tak czyste. Teoretycznie wrażenie pozytywne, ale imo tę scenerię lepiej byłoby wykorzystać do sesji zdjęciowej, nie teledysku ;).
Awatar użytkownika
Viento
Podziękował: 27 razy
Podziękowano: 11 razy

Postautor: Viento » 25 grudnia 2009, 09:22

Mi się podoba właśnie ze względu na las i naturalność. Piękne są zbliżenia na gałązki i liście. Piosenka jest spokojna i melancholijna więc trudno, żeby teledysk był pełen akcji. Zapewne AdA nakręcą jeszcze jakiś teledysk do nowej płyty i być może wybiorą żywszy utwór i zrobią dynamiczny teledysk.
Awatar użytkownika
DarkMoonlight
Podziękował: 2 razy
Podziękowano: 19 razy

Postautor: DarkMoonlight » 25 grudnia 2009, 12:54

Ja nie mam słów;) jak zobaczyłem na FB wczoraj ten teledysk to włączałem od nowa ciągle i ciągle;) przepiękny, ma niesamowity klimat i to pianino w lesie;)
Wszystko jest gównem prócz moczu./wisdom/
Awatar użytkownika
Viento
Podziękował: 27 razy
Podziękowano: 11 razy

Postautor: Viento » 25 grudnia 2009, 16:28

Tak, klimat jest nieziemski. Zawsze gdy słuchałam tego utworu wyobrażałam sobie jesienne krajobrazy więc mi pasuje ten teledysk idealnie.
Narcisse

Postautor: Narcisse » 26 grudnia 2009, 21:35

Lubię takie spokojne, niekomercyjne teledyski, ale w tym nie dzieje się kompletnie NIC, więc trochę ciężko oglądać całość.

Ej, ludzie, wydaje mi się, że przegapiliście jedną, ważną rzecz. Teledysk nazywa się wonder, co oznaczałoby, że Anneke ma jakiś problem który musi rozkminić. Dlatego uważam, że wszystko pasuje. I piękna, piękna scenaria! :)
"Przestań mowić Bogu, jak ma sie zachowywać!"
Niels Bohr
Awatar użytkownika
Esme

Postautor: Esme » 05 stycznia 2010, 19:29

Prześliczny ten teledysk. Pasuje do piosenki, no i zawsze miałam słabość do takich melancholijnych obrazków z lasem ;). Poza tym, piękna kolorystyka. Aż miło patrzeć.
- Niech ci się, babo, nie zdaje, że ci wszystko wolno! Toć o gorzałkę proszę, nie na pogawędkę.
- Patrzcie, jaki łakomy! - Wzięła się pod boki. - Na kapelusz ci nalać, czy prosto na trzonek?
Rydz, przekrzywiwszy głowę, spojrzał na nią bacznie.
Awatar użytkownika
Tomol
Podziękował: 17 razy
Podziękowano: 15 razy

Postautor: Tomol » 02 września 2010, 23:43

Byłem pewny,że już ktoś wrzucił na pewno ten teledysk na forum,ale przeglądam i nie mogę się doszukać :) (chyba,że coś przeoczyłem).Ok, do rzeczy:
Akustyczne video do "Sunny Side Up" kręcone jedną kamerą ,całkowicie niekomercyjne!
Dla mnie Rewelacja !!!
http://www.youtube.com/watch?v=exdf3kgQnfo
Ps.Jeżeli jest to już gdzieś-kasujcie posta ;).
Awatar użytkownika
DarkMoonlight
Podziękował: 2 razy
Podziękowano: 19 razy

Postautor: DarkMoonlight » 02 września 2010, 23:46

Tutaj jest o tym mowa, bo nie wiadomo czy to klip:) ale raczej tak!

viewtopic.php?f=14&t=54&p=11347&hilit=sunny+side+up#p11347
Wszystko jest gównem prócz moczu./wisdom/
Awatar użytkownika
Luna
Podziękował: 75 razy
Podziękowano: 53 razy

Postautor: Luna » 02 września 2010, 23:56

No i git, niech sobie tu zostanie, bo to klip na 100% :D. Piękny klip, zresztą... Nie dość, że imo najładniejszy z tych, które wypuściła Annie, to na dodatek chyba nigdy nie spotkałam się z czymś tak ciekawym w swojej prostocie ;).

Wróć do „Agua de Annique”