Anathema

Muzyka i hutnictwo
Awatar użytkownika
wisdom_tooth
Podziękował: 1 raz

Re: Anathema

Postautor: wisdom_tooth » 21 lipca 2013, 11:46

Wow... niezła setlista. :D Już się cieszę na to DVD, powspomina się koncerty na których byłem. Szczerze mówiąc myślałem, że to DVD szybciej wyjdzie. Okładka ładna.

Edit:
czas kupić blu-ray...
Mieszkam w pałacu Możliwości -
Piękniejszy to dom od Prozy -
O wiele więcej Okien -
Drzwi można szerzej otworzyć - E. Dickinson
Awatar użytkownika
Luna
Podziękował: 75 razy
Podziękowano: 53 razy

Postautor: Luna » 21 lipca 2013, 16:30

Łał, piękna ta okładka :). To będzie spektakularne dvd, coś mje się wydaje :D. Przyjemnie jest patrzeć na tych ludzi na scenie, to już w zasadzie wystarczy, a do tego jeszcze ładna oprawa, muzyka (dla jednych ładna, dla innych mniej, ale na żywo zawsze zyskuje, co by to nie było), świetna jakość - nie mogę się doczekać :D.
Awatar użytkownika
Natta
Podziękował: 39 razy
Podziękowano: 34 razy

Postautor: Natta » 22 lipca 2013, 17:48

Przepiękna okładka i nawet Lee się załapała. Setlista też niczego sobie, nie miałam okazji posłuchać kawałków z ostatniej płyty na żywo, może się obronią? W każdym razie też nie mogę się doczekać wydania tego DVD ;)
Awatar użytkownika
Vinlett
Podziękował: 56 razy
Podziękowano: 79 razy

Postautor: Vinlett » 30 lipca 2013, 18:23

Mnie na setliście brakuje "Lost Control" do pełni szczęścia ;).

Pojawił się trailer do "Universal". Wygląda to nieźle.
I am the FBI.
Awatar użytkownika
DarkMoonlight
Podziękował: 2 razy
Podziękowano: 19 razy

Postautor: DarkMoonlight » 30 lipca 2013, 20:46

Nieźle? To wygląda rewelacyjnie jak dla mnie:)
Wszystko jest gównem prócz moczu./wisdom/
Awatar użytkownika
Natta
Podziękował: 39 razy
Podziękowano: 34 razy

Postautor: Natta » 01 sierpnia 2013, 20:31

O rany! O rany, jaram się jak kościół w Norwegii. Przepięknie zrealizowane, to chyba jedna z najlepszych produkcji Lassego Hoile, a ten reżyser słabych DVD koncertowych nie robi. Pięknie to wszystko wygląda, brzmi też niezwykle zachęcająco. Nie mogę się po prostu doczekać do tego 23 września. Vinnie się śmiesznie wypulchnił na twarzy :) Kurde, pomimo tej ostatniej, dość nieudanej wg mnie płyty dalej strasznie kocham ten zespół, uwielbiam widzieć ich na żywo czy chociaż oglądać nagrania z koncertów. Takie piękne DVD to spełnienie marzeń każdego wiernego fana *^^*
Awatar użytkownika
DarkMoonlight

Postautor: DarkMoonlight » 31 sierpnia 2013, 12:59

Mamy pierwsze video z tego DVD. Płytę promuje piosenka Anathema - Untouchable (Part Two)
No muszę przyznać, że robi to ogromne wrażenie...:)
Awatar użytkownika
Vinlett
Podziękował: 56 razy
Podziękowano: 79 razy

Postautor: Vinlett » 31 sierpnia 2013, 16:13

DarkMoonlight pisze:Nieźle? To wygląda rewelacyjnie jak dla mnie:)
Tak, samo nieźle ;). Po ostatnich negatywnych doświadczeniach z różnymi samplami staram się za bardzo nie jarać nowymi trailerami, zwiastunami, zapowiedziami. Chyba, że byłoby to coś co mega wielbię, jak np. Gwiezdne wojny, ale tylko wtedy ;).

Co do utworu "Untouchable (Part Two)" z "Universal", to nadal bardzo nie lubię tego 'baraniego' dźwięku w głosie Lee hehe. Za to całościowo, bo i oprawa, atmosfera, scenografia, charyzma Vincenta sprawiają, że jest lepiej niż nieźle ;).
I am the FBI.
Awatar użytkownika
DarkMoonlight

Postautor: DarkMoonlight » 31 sierpnia 2013, 23:48

Vinlett pisze: to nadal bardzo nie lubię tego 'baraniego' dźwięku w głosie Lee hehe.

Hehe, coś w tym jest, bo moja młodsza siostra, jak słuchałem tego utworu naśladowała Lee i śmiała się, że jakaś koza 'meczy'. No vibrato ma dziewczyna, które też mi się średnio podoba:)
Awatar użytkownika
Luna
Podziękował: 75 razy
Podziękowano: 53 razy

Postautor: Luna » 04 września 2013, 06:08

Trailerek bardzo obiecujący :D. Uwielbiam wariacje w stylu Devina, ale po nich przychodzi moment, kiedy każda komórka ciała dopomina się o taką prostotę i magiczny spokój, jakie zostały zawarte w dvd.

Vincent, poza wypulchnieniem buzi, które zauważyła Natta, od lat jest taki sam - rozczochrany lump, który niezmiennie wzbudza we mnie te same emocje. Mam ochotę złapać w dłonie tę jego kudłatą łepetynę i cmoknąć w czoło za jego cudowny, brudny głos :D. Mogłabym słuchać Anathemy miesiącami, a i tak serce wali mi za każdym razem, kiedy słyszę te jego rzewne, wokalne załamania.

Ja nigdy nie przepadałam za barwą głosu Lee, bo imo jest dosyć banalna i kojarzy mi się z Kelly Family. Tzn. nie przeszkadza mi, kiedy nie ma jej za dużo, ale to vibrato... czy ona zawsze tak śpiewała? To beczenie aż tak nie rzucało mi się w uszy, a tutaj brzmi naprawdę strasznie.

Wróć do „Metale ciężkie, metale szlachetne”