Nightwish

Muzyka i hutnictwo
Awatar użytkownika
misiek14

Re: Nightwish

Postautor: misiek14 » 04 kwietnia 2013, 16:34

DarkMoonlight pisze:Ukazał się dziś oficjalny filmik z Ghost Love Score (...) Końcówka zabija.
I to jak :o :shock: :o Konkretnie gdzieś tak od 9:25. :o :shock: :o
Awatar użytkownika
misiek14

Postautor: misiek14 » 25 maja 2013, 12:57

Dla zainteresowanych - koncert z Floor w całkiem niezłej jakości:
http://www.youtube.com/watch?v=0e7IPeuK1tQ
Awatar użytkownika
Ivanhoe

Postautor: Ivanhoe » 03 października 2013, 21:40

UWAGA, OGŁOSZENIE PARAFIALNE

Międzynarodowy Festiwal Producentów Filmowych "REGIOFUN" oraz Oficjalny Polski Fanklub Nightwish "Ocean Souls" zapraszają serdecznie na premierę filmu "Imaginaerum by Nightwish". Film wyprodukowany w oparciu o album Nightwish "Imaginaerum" był do tej pory niedostępny w Polsce. Teraz w naszym kraju, jako szóstym na świecie, miłośnicy Nightwish mają okazję obejrzeć obraz w jakości kinowej. "Ocean Souls" współorganizuje pokaz filmu oraz przygotowuje ogólnopolskich zlot fanów zespołu.
Szczegóły wydarzenia znaleźć można na tych stronach:
http://www.oceansouls.pl/
https://www.facebook.com/events/202745949897107/?ref=22

KONIEC OGŁOSZENIA
Awatar użytkownika
Siemowit

Postautor: Siemowit » 09 października 2013, 19:47

Nowy skład Nightwish

AAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!! :D
Awatar użytkownika
Natta
Podziękował: 38 razy
Podziękowano: 33 razy

Postautor: Natta » 09 października 2013, 21:08

Dżizas, co oni ćpają :shock:

Imaginaerum World Tour było dla mnie objawieniem, w trakcie jego trwania stałem się świadomy jedności, jaka między nami się wytworzyła, teraz nareszcie nastąpiła transcendencja tych wszystkich małych spraw, które wpływają na zespół. Piękny proces. Idea i muzyczne marzenie jakim jest NIGHTWISH stały się częścią mnie zanim się urodziłem, czuje się rozkosznie mogąc oficjalnie wpłynąć na nieznane wody razem z moimi braćmi i siostrą. Cudowne sceny Ahoy!

Ciekawe, w jednej krótkiej wypowiedzi mamy takie rzeczy jak objawienie, jedność, transdescencja, idea i muzyczne marzenie, piękny proces. To może jeszcze ziemia, woda, halucynacja, hemoglobina i mistyfikacja? Taka sytuacja.. To brzmi jeszcze gorzej niż pierdolenie Danny'ego z Anathemy o spirytualnym sercu :lol:
Awatar użytkownika
Viento
Podziękował: 27 razy
Podziękowano: 11 razy

Postautor: Viento » 10 października 2013, 07:07

Borze liściasty, ależ to jest bełkot. Co oni biorą? ;)

W każdym razie na oficjalnej stronie pojawiło się info, że Floor zostaje na stałe w zespole:

Ms. Floor Jansen is a keeper.

Also, we will be a six-piece band from now on, as Mr. Troy Donockley (uilleann pipes, low whistles, vocals) will become a full-time member of NIGHTWISH.

Originally we were going to wait until 2014 to make a decision about the future line-up of the band, but the past year has clearly shown us that Floor and Troy are perfect matching pieces to our puzzle, and we are really grateful of the bond that has grown between all of us. We love you guys.

Tuomas
Marco
Jukka
Emppu

Commented vocalist Floor Jansen: "Words cannot describe what I feel! This union is beyond everything and I cannot tell you how wonderful it is to continue this amazing journey with my new brothers! Once I had a dream…and this is it!!!"

Piper/whistleman, added vocalist Troy Donockley: "`Imaginaerum World Tour´was a revelation to me and in that time, I became aware of a growing unity and then, finally, a transcendence of all the usual nonsense that affects bands. A beautiful process. And since the idea, the musical dream that is NIGHTWISH has been a part of me since before I was born, I am delighted to officially sail into uncharted waters with my brothers and sister. Wondrous scenes Ahoy! "
Awatar użytkownika
Natta
Podziękował: 38 razy
Podziękowano: 33 razy

Postautor: Natta » 10 października 2013, 11:21

Mnie tylko martwi, że Floor zarzuci poboczne projekty i ReVampa i zajmie się tylko Najtłiszem, to by była wielka strata dla świata metalowego. Taki wokal... Albo Tuo ją wywali prędzej czy później, bo to kawał baby i uzdolnionego, wszechstronnego muzyka który też lubi mieć swoje zdanie i komponować muzykę. Wiemy. jak to się kończyło wcześniej :lol:

Znalazlam gdzieś info, że Tuo angażuje się w projekt o Sknerusie McKwaczu z Kaczora Donalda. Tak, nie żartuję: KLIK :lol:

Uwielbiam komiksy z Kaczorem Donaldem, ale Tuo mówi o tym tak, jakby to było pół jego życia. On naprawdę tkwi w dzieciństwie.
Awatar użytkownika
DarkMoonlight
Podziękował: 2 razy
Podziękowano: 19 razy

Postautor: DarkMoonlight » 18 października 2013, 17:42

Hm, sam nie wiem co mam myśleć. Bo jednak Nightwish to zespół, który gdzieś tam zawsze będzie w sercu i chciałbym dla niego jak najlepiej. Lecz z drugiej strony ten Tomasz i jego samouwielbienie wkurzają bardzo. Jednak, jak patrzę na koncertowe wykonanie "Storytime"to, aż mi się robi cieplutko na sercu. Piękne, z emocjami, wspaniały wokal.
Wszystko jest gównem prócz moczu./wisdom/
Awatar użytkownika
Sushi
Podziękował: 3 razy
Podziękowano: 7 razy

Postautor: Sushi » 18 października 2013, 20:56

Nieee to już w ogóle nie moja bajka, serio. Jakoś mi się chce rzygać na samą myśl o nich a słuchając ich obecnej muzyki mam ochotę rzucać talerzami... No niestety dla mnie zrobiła się to papka z lukru, kupy i Tuomasa. A szkoda, bo było fajnie. Niestety tak to bywa, jak się komuś we łbie popierdoli...
"Monsters are real, and ghosts are real too. They live inside us, and sometimes, they win."
Awatar użytkownika
Viento
Podziękował: 27 razy
Podziękowano: 11 razy

Postautor: Viento » 20 października 2013, 09:43

No niestety dla mnie zrobiła się to papka z lukru, kupy i Tuomasa.

Zapomniałaś o Disneyu ;)

Wróć do „Metale ciężkie, metale szlachetne”